Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

New Holland T7040 - dołożenie filtru bocznikowego hydrauliki

16 Kwi 2014 23:54 1260 4
  • Poziom 10  
    Witam. Planuję zainstalować filtr bocznikowy do ciągnika New Holland T7040. Mam kłopoty z opiłkami w oleju w pozostałych traktorach ten marki, gdyż na górkach nadmiernie eksploatowane są hamulce, które zanieczyszczają olej przekładniowo-hydrauliczny w skrzyni biegów. Czy ktoś już to przerabiał? Czy to ma sens i czy się opłaca?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 1  
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Ale to i tak nie jest usunięcie przyczyny, a jej maskowanie. Czyli leczenie syfa pudrem. Usuń przyczynę. Kiedy tarczki były sprawdzane?
  • Poziom 10  
    Panowie trochę źle mnie zrozumieliście. Mam tych traktorów kilka, teren mam jaki mam i wiem że po 1000 mth hamulce muszę wymienić. Sprzętem jeżdżą różni ludzie a każdy ma inny styl jazdy. Jeden hamuje silnikiem drugi woli hamulcem. Chodzi mi bardziej o to że często muszę płukać cewki i hydraulika zewnętrzna mi sie zacina, tzn że np z 4 dostępnych rozdzielaczy działa tylko jeden poprawnie. Nie zawsze zdążę na czas z wymianą tarcz i jest prawdopodobieństwo że opiłki się dostaną do skrzyni. Szukam rozwiązania aby lepiej temu zapobiegać. A akurat o hamulce dbam jak o nic innego.
  • Poziom 1