Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo G580 - Nieprawidłowo działające sterowniki hotkey

17 Kwi 2014 16:54 1734 1
  • Poziom 11  
    Witam, otóż mam taki problem, że hotkeye działają mi nieprawidłowo. Po formacie dysku i zainstalowaniu wszystkich sterowników nie wyświetlają się informacje na pulpicie na temat włączonego lub wyłączonego capslocka lub numlocka. Pasek regulacji podświetlenia ekranu wyświetla się, ale jest zamrożony (zmieniam jasność, a wskaźnik stoi dalej na środku). Reszta działa prawidłowo. Przeglądałem wiele tematów na forum lenovo, ale nie mogłem znaleźć w żadnym odpowiedzi. Drugi sterownik z drugiego postu (https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-3000-and-Essential/looking-for-hotkey-driver-to-G580-20150-no-correct-driver-found/td-p/1262493) nie chce się zainstalować i wyświetla się komunikat w stylu "brak zastosowania w tym systemie". Liczę na waszą pomoc :) A i jeszcze może wie ktoś jak zmienić skalę głośności? Chciałbym, żeby zmieniała się co 5% a nie 10%. Pozdrawiam!
  • Poziom 13  
    Witam.
    Czy kolega sobie poradził z tymi niedogodnościami? Bo mam identyczne objawy.
    Mój system to Windows 7 x64.

Edycja:

Udało mi się to wyeliminować. Usunąłem najnowsze sterowniki Intel'a do grafiki i wgrałem te ze strony lenovo i wszystko działa. Męczyłem się z tym już od kilku dni. Wszystko działa jak powinno.