Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wzmacniacz stereo używany ~500zł i kolumny ~500zł

17 Kwi 2014 19:55 3450 3
  • Poziom 6  
    Witam.
    Jestem nowym forumowiczem więc wszystkich pozdrawiam.

Chciałbym kupić wzmacniacz stereo używany do około 500zł i kolumny (mogą być używane) do 500zł. Tuner nie jest mi potrzebny a zestaw będzie służył tylko do muzyki. 2 lata temu rodzice kupili mi wieże sony mhc gtz3i lecz nie zadowala mnie głębia i jakość brzmienia, również moc taka sobie, napewno znacznie odbiega od rms 400w jakie podaje producent, tylko ładnie świeci i wygląda..... . Dlatego też postanowiłem teraz samemu dobrać zestaw audio, byłby on podłączony do komputera z dźwiękówką xonar dgx. Ciężko mi określić jakiego rodzaju muzyki słucham bo właściwie to wszystko po trochu jednak mi bardziej zależy na czystości wyższych tonów niż potężnego bassu.
    Wymiary mojego pokoju to 3,5m x 4m.

Gdyby warto było dopłacić do jakiegoś lepszego sprzętu to budżet mogę nagiąć do 1200zł.
  • Poziom 6  
    Obejrzałem filmik i sporo pomógł. Z drugiej części filmiku przypadł mi najbardziej pioneer a-701r. Nie zależy mi bardzo na pilocie. Możecie coś powiedzieć o tym wzmacniaczu czy to napewno dobry wybór, http://allegro.pl/pioneer-a-701r-najwyzszy-model-sterowany-pilotem-i4151995637.html

Czy może jest równie dobry wzmacniacz lecz w niższej cenie najlepiej do 500zł? Nad kolumnami jeszcze sie zastanawiam.
  • Poziom 26  
    Pewnie są , ja nie jestem audiofilem mam już trochę lat i i jak jestem w domu używam tylko sprzętu starego czyli UNITRA , miałem kilka zestawów i nie narzekałem .