Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lenovo G500 - bluescreen BAD_POOL_CALLER

17 Kwi 2014 20:41 1206 4
  • Poziom 15  
    Witam na moim laptopie z windowsem 8.1 od pewnego czasu wyskakuje co jakiś czas Blue screen BAD_POOL_CALLER tak jak na dole w obrazku.
    Co mógłbym sprawdzić ponieważ sprawdzenie wirusów nie pomogło. Nie wiem czy to jest ważne ale catalyst czyli sterowniki do Radeona mojego sa automatycznie wyłączane. Ciągle po zrestartowaniu komputera wyskakuje okienko w którym pisze ze zostało wyłączone.

lenovo G500 - bluescreen BAD_POOL_CALLER

oto screnny z 2 programow HD tune i HW info:

lenovo G500 - bluescreen BAD_POOL_CALLER lenovo G500 - bluescreen BAD_POOL_CALLER
  • Poziom 15  
    czy ktoś mi pomoże ? Zauważyłem ze jak włączam utorrenta lub Bittorrenta to wyskakują mi te Blue Screeny. Czy to kabel czy WIFI nic sie nie dzieje gdy nie mam włączonego tego programu. Gdy tylko go włączę to po jakimś bliżej nie określonym błąd wyskakuje.
  • Poziom 15  
    laptop jest kilkomiesięczny i żadnego upadku czy tez uderzenia nie zaliczył... czytałem problemy o tym błędzie ale wymiana sterowników nic nie daje. Ja wiem ze u mnie to jest spowodowane programem utorrent. Gdy go nie włączę nic się nie dzieje przez parę dni. Gdy go włączę czy to Bittorrent czy utorrent i połączę się z innymi seedami czy peerami nagle wyskakuje błąd.
  • Poziom 15  
    Co do wyłączenia zapory i zmniejszenia maksymalnej całkowita ilości połączeń z 800 na 20. Maksymalnej ilości połączeń peerow na torrent z 200 na 20. Liczby slotow wysyłania na torrent z 80 na 40 przez cala noc zero problemow. Bez BS.. teraz będę stopniowo zwiększał te ilości które w utorrencie zmieniłem i sprawdzę czy to może tylko i wyłącznie zapora windowsowska..

zwiekszylem chyba zbyt mocno ustawienia w torrencie. zmieniłem na około 80 i znowu wyszedl blad. Więc prawdopodobnie BS wyskakuje po zbyt wielkiej ilości połączeń.. tylko jak z tym sobie teraz poradzić...