Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Scenic 2.0 '98 - gdzie mogę uzyskać informację o egzemplarzu?

AZUKS 17 Kwi 2014 21:42 921 5
  • #1 17 Kwi 2014 21:42
    AZUKS
    Poziom 16  

Witam.
    Może ktoś ma wiedzę, gdzie mogę uzyskać informację o samochodzie Renault Megane Scenic 2.0 z 1998r.
    Chodzi mi o:
    - jaki może mieć faktyczny stan licznika?
    - do kiedy były robione przeglądy?
    - itp.
    Auto kupiłem w sierpniu 2013r. i miało stan na liczniku 140 000 km. Stało 3,5 roku w Polsce na niemieckich numerach. W Niemczech ponoć był jeden właściciel.
    W Kielcach w salonie Renault mają tylko dane do 2000r o tym samochodzie, że był na 2 przeglądach i miał stan 28 000 km, a informacji jaki model, jakie wyposażenie itp, nie mają.
    Jeśli ktoś ma możliwość podanie więcej informacji o tym samochodzie, to bardzo proszę o pomoc.
    Z góry dziękuję.
    VIN VF1JA020C19034078

0 5
  • #3 17 Kwi 2014 22:46
    tzok
    Moderator Samochody

W salonie zazwyczaj mają ostatnią historię (czyli od któregoś roku, a nie do któregoś), skoro ostatni wpis jest z 2000 roku to i ostatni przegląd w ASO był w tym roku.

Wychodzi, że auto wiele nie jeździło, jakieś 14 tys. km rocznie, czyli można przyjąć że ma ok 230 tys. km przebiegu.

Dlaczego tak dług stało w Polsce na niemieckich tablicach? Czyżby było rozbite?

Możesz spróbować zarejestrować się tutaj: http://www.renault.pl/my-renault/moje-pojazdy

Przy samochodach sprowadzonych z zagranicy chyba lepiej nie być zbyt dociekliwym i żyć w błogiej nieświadomości czym się jeździ...

0
  • #4 18 Kwi 2014 09:43
    Miksson
    Poziom 10  

Miałem Scenica 97' i do końca 2013r. miał 163 tyś. ale tylko z tego względu że psuł się na potęgę i rzadko był w trasie.

0
  • #5 25 Kwi 2014 20:35
    AZUKS
    Poziom 16  

faceta napisał:
    Pewnie tutaj pomogą

Dużo się dowiedziałem z podanej przez Ciebie strony, ale niestety o stanie licznika nic mi nie pomogli. Dzięki za poradę.
    tzok napisał:
    Dlaczego tak dług stało w Polsce na niemieckich tablicach? Czyżby było rozbite?

Czemu stało tyle czasu to nie wiem, ale rozbite nie było . Sprawdzaliśmy z kolegą blacharzem i na prawdę jak na ten rok jest w bdb. stanie i 100% oryginalny . Tak jak sugerujesz, spróbuję napisać do Renault Polska , ale wątpię czy coś pomogą, skoro w salonie nie mieli więcej danych.

0
  • #6 11 Maj 2014 22:58
    AZUKS
    Poziom 16  

Niestety nigdzie nic informacji nie uzyskałem , ile ma przejechane to ma nie będę sobie tym głowy zaprzątał. Kończę temat. Pozdrawiam.

0