Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Końcówka mocy do kolum szerokopasmowych, którą wybrać ?

18 Kwi 2014 11:36 789 3
  • Poziom 15  
    Witam. Chcę kupić końcówkę mocy do kolumn szerokopasmowych, chce żeby grała dobrze w każdym zakresie bo końcówka napędzać będzie kolumny szerokopasmowe, bez subbasów. Obecnie elestry 200w/8 ale szukam czegoś mocniejszego. Mam możliwość kupić 3 końcówki i nie wiem którą wybrać.

1. Elmuz 2308M - 300w/8ohm - dobra firma, i najniższa cena z pośród tych 3.

2. Phonic max 1500 450/4ohm 280/8ohm 900w/8ohm - mono - droższa od elmuza, ale opinie też zbiera pozytywne no i trochę przemawia za mną fakt że może pracować przy 4 ohm a co za tym idzie łatwiej będzie kupić nowe kolumny.

3.T.amp E800 Cena taka jak phonic, mocowo podobnie a opinie różne.

Głownie waham się miedzy elmuzem a phonicem, elmuz bardzo fajny, tylko czy kolumny 300w/8 ohm pozwolą mi dobrze nagłośnić jakąś imprezę na 70 osób ?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Może jakiś używany ADS?
  • Użytkownik obserwowany
    E800 nie nadaje sie do basu a w srodku wyglada jakby byl na TDA zbudowany - balbym sie zabrac jako jedyna koncowka mocy na impreze.

Phonic dobry sprzet ale brzmienie mniej cieple niz Elmuz.

300w kolumny - w sumie to nic nie mowi bo moga miec niska efektywnosc i nie naglosnisz a moga miec 200 i dosc spora(jak Twoje Elestry ok. 99) i ogarna bez przesadnej ilosci basu...

Moze lepiej zostaw Elestry i dokup subbas i koncowke mocy do niego - efekt lepszy niz zylowanie samych pelnopasmowek na wiekszych imprezach a jak mala impreza to samymi Elestrami ogarniesz temat...