Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blokowanie Internetu przez usługodawcę.

hustel12 18 Apr 2014 14:26 969 6
    hustel12
    Level 2  
    Witam mam wielki problem mianowicie. Mój genialny operator od internetu ma zaprogramowane informacje na temat wysokości abonamentu itp. Objawia sie to tak że .. kiedy korzystam sobie z internetu jest wszystko ok, po chwili wyskakuje komunikat który informuje mnie że jest do zapłacenia rachunek. Było by ok ale gdy wyskakuje ten komunikat to jest problem bo odcina mi dostęp do internetu .. przestaje pobierać mi pliki muzyka na youtube się wyłącza no i jest kiepsko. Do czasu aż wejdę w ten komunikat i nacisnę OK ! Więc moje pytanie : Da się jakoś zablokować wyskakiwanie tego komunikatu ? jakiś program lub coś ;x dzwoniłem do dostawcy i twierdzi że mają zaznaczone żeby mi taki komunikat nie wyskakiwał ale On nadal jest .. Proszę o pomoc ! pozdrawiam :)
    perfi
    Level 13  
    Ten komunikat wyskakuje z jakiegoś programu który zainstalowałeś, czy na stronie www?
    hustel12
    Level 2  
    Wyskakuje normalnie na stronie www. Np. jak wejde na tablice to boom i komunikat typu. Witamy w sieci Minitelecom informujemy o rachunku w wysokości bla bla .. i kiedy coś ściągam muzyke czy jakieś inne pliki to mi przerywa .. wyskakuje to mniej więcej raz na 15/20 min .
    jimasek
    Moderator of Networks, Internet
    Zgłoś problemu u dostawcy niech przyjadą technicy i sprawdzą.
    hustel12
    Level 2  
    Czyli nie ma szans żebym to zablokował sam ? Do techników dzwoniłem już nie raz i Oni twierdzą że mam zablokowane pojawianie się tego komunikatu .. plus mają taki burdel w tych abonamentach.. co miesiąc płacę za internet i co miesiąc wyskakuje mi że mam zaległości ..
    viwaldi1
    Level 24  
    Wyczysc cache przegladarki ew. sciagnij jakas portable (firefox, iron, opera...) i sprawdz czy nadal bedzie ten problem. Jak nie pomoglo to atakuj dostawce. Jestes identyfikowany podczas logowania (pewnie PPPoE) wiec jezeli to nie cache to maja cos powalone u siebie.

v
    sebol2934
    Level 11  
    Sprobuj przetestować na innym koputerze