Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung D900i resetuje sie raczej po wymianie gniazda.

simtelek 19 Apr 2014 00:24 819 4
    simtelek
    Level 14  
    Witam szanowne grono.
    Dzisiaj klientka starsza pani przyniosła d900i przy próbie włączenia zapala się i zaraz gaśnie,wiec pytam co i jak a pani na to że telefon nie ładował i była u tego pana tam z tyłu i gniazdo wymienił-jak oddał to już się resetował. Macie na to jakiś sposób bo szkoda mi babcinki.
    arem
    Level 39  
    Przy wymianie gniazda przegrzał procesor i jest taki tego efekt - wymiana płyty na sprawną , chyba że masz cierpliwość do skrobania kleju i jeszcze raz lutowania procesora.
    Wesołych Świąt :).
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Dodam, że w tym modelu bardzo łatwo przegrzać, mój pierwszy jaki robiłem to w ogóle się już nie obudził :D

Klientka powinna wrócić tam gdzie spieprzyli i żądać sprawnego sprzętu lub przynajmniej w takim stanie w jakim oddawała do naprawy. Nie rozumiem takich baranów którzy mają czelność oddawać sprzęt który uszkodzili a szczególnie jeżeli chodzi o starsze osoby.
    pacholik

Level 21  
    tino2003 wrote:
    Dodam, że w tym modelu bardzo łatwo przegrzać, mój pierwszy jaki robiłem to w ogóle się już nie obudził :D

Klientka powinna wrócić tam gdzie spieprzyli i żądać sprawnego sprzętu lub przynajmniej w takim stanie w jakim oddawała do naprawy. Nie rozumiem takich baranów którzy mają czelność oddawać sprzęt który uszkodzili a szczególnie jeżeli chodzi o starsze osoby.

Też tego nie rozumiem a mam coraz więcej takich przypadków, tak samo jak serwisy żądają zapłaty a nie usunęli usterki :]
    simtelek
    Level 14  
    Dziekuje koledzy za odpowiedzi, wymienilem Pani płyte na sprawna. Nawiasem to niepierwsza naprawa konkurencji. Wesolych Świąt dla was wszystkich.