Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Leon 20VT - Nie chcą zrobić przeglądu - brak niektórych dokumentów

yodamajster 19 Kwi 2014 09:28 693 2
  • #1 19 Kwi 2014 09:28
    yodamajster
    Poziom 7  

Witam,
    Mam spory problem w związku z założeniem instalacji gazowej. W zeszłym roku pojechałem do mechanika, zapłaciłem, zostawiłem auto, po kilku dniach było ono gotowe do odbioru i do tego momentu wszystko było jak należy. Największy problem zaczął się z formalnościami, facet nigdy nie miał czasu wypełnić papierów i zawieźć ich do urzędów. Wydzwaniałem to w końcu coś tam dostałem, papierek o butli. Ostatnio skończył mi się przegląd i chciałem pojechać na stację i go zrobić, okazało się, że ten papierek na butle to za mało i potrzebny jest jeszcze (chyba) rachunek za założenie instalacji i jakiś atest czy coś, nie było mnie przy tym. Generalnie domyślam się, że wszystko byłoby do załatwienia, gdyby nie to, że mechanik w międzyczasie zdążył się powiesić. Pracownik i żona mówili, że szukali dokumentów ale nic nie znaleźli.
    Jeśli ktoś coś wie co powinienem zrobić w takiej sytuacji to proszę o pomoc, nie co teraz z tym przeglądem.
    Pozdrawiam.

0 2
  • #2 19 Kwi 2014 09:45
    Grzechocar89
    Poziom 12  

Musisz jechać do innych gazowców i z nimi porozmawiać, może ci to ogarną niedrogo.

0
  • #3 19 Kwi 2014 10:27
    misiek-888
    Poziom 33  

Potrzebna ci homolagacja, faktura za montaż oraz paszport zbiornika . Te dokumenty zanosisz o wydziału i maja zrobić wpis.

0