Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BCS DVR 0801MEA - Pierwsze 2 kanały w D1 , reszta tylko CIF

19 Kwi 2014 18:36 951 7
  • Poziom 12  
    Witam serdecznie.

Ostatnio zamontowałem ww rejestrator wraz z 5 kamerami BCS GCT470IR35 u siebie.
    Pierwsze dwa kanały idą w rozdzielczości D1 reszta, mimo zmniejszenia kl/s wszystkich kanałów, można ustawić tylko CIF...

Jak sprawić by 5 kanałów w tym rejestratorze "szło" w D1?
  • Poziom 11  
    A jak wyglądają ustawienia kanałów, na ile klatek/sek są ustawione dwa pierwsze kanały, a na ile pozostałe ??

Zgodnie z instrukcją, to możliwość nagrywania wszystkich kanałów w D1 będzie dostępna wówczas, jeżeli ograniczymy ilość klatek/sek dla każdego kanału <=6kl/s.
  • Poziom 12  
    Ustawilem wszystkie kanaly na 6 klatek/s, mimo to tylko 2 pierwsze maja mozliwosc wyboru D1. Reszta to tylko CIF lub QCIF

Dodano po 27 [minuty]:

Nawet jeśli zmienię w 2 pierwszych kanałach rozdzielczość na CIF, to reszta wciąż pozostaje max. CIF
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    O ile dobrze pamiętam to w tych modelach tak jest pierwszy i drugi w D1 kolejne w CIF, ale wejdź w ustawienia ogólne dla wszystkich kanałów i TAM możesz zmienić na D1 dla wszystkich! Pojedynczo się nie da.
  • Poziom 12  
    Czy zrobie to z poziomu Konfiguracji IP czy loklanie?

Dodano po 1 [godziny] 40 [minuty]:

ducia napisał:
    O ile dobrze pamiętam to w tych modelach tak jest pierwszy i drugi w D1 kolejne w CIF, ale wejdź w ustawienia ogólne dla wszystkich kanałów i TAM możesz zmienić na D1 dla wszystkich! Pojedynczo się nie da.

Przejrzałem wszystkie ustawienia po kolei i niestety nie znalazłem takiej opcji ..
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    Na pewno ustawiałem lokalnie, wchodzisz w kompresje ustawiasz kanał na all i zmienisz rozdzielczość na D1. Źle się wcześniej rozpisałem.
  • Poziom 12  
    Ciekawość do rana mnie zje, a nie przypominam sobie, żeby na liście była pozycja ALL. A pod ręką mam tylko dostęp przez DDNS... Czy ktoś z użytkowników DVR BCS może potwierdzić że na liście kanałów w dziale kompresja jest opcja ALL?

Dodano po 11 [minuty]:

na jednym z nagrań na Youtube zobaczyłem, że w liście jest opcja Wsz. Oby ta funkcja pomogła :)
  • Poziom 12  
    Pieknie dziekuje, pomogło:)