Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

piaggio zip 93r - skuter nie chce odpalac jak zimny

stachooo 20 Apr 2014 08:59 3495 4
    stachooo
    Level 2  
    moj piaggio nie chce odpalic jak jest zimny . ofpalam go przytykajac mu dopływ powietrza skuter odpali czy to moze byc;
    -swieca ? lub gaźnik ?
    Dodam ze jak ciepły to pali od strzała.
    marioo275
    Level 10  
    Witam gaźnik przeczyść zapobiegawczo, sprawdź stan zaworka ssącego(tzw. piramidki która znajduje się pod króćcem) no i oczywiście jeżeli masz możliwość zmierz kompresje.
    stachooo
    Level 2  
    kolego tyle co wymieniałem tłoka i szlif robiłem tylko ze mam problem z tym odpalaniem a sanie elektryczne mogło nawalić i to może być przyczyna ? bo gaźnik był czyszczony tylko ze jest chiński i nie wiem czy to czasem nie wina gaźnika ?
    Błażej
    VIP Meritorious for electroda.pl
    stachooo wrote:
    a sanie elektryczne mogło nawalić i to może być przyczyna

Chyba SSANIE! Ile to sprawdzić? Wykręcasz, podłączasz 12V i patrzysz, czy iglica się wysuwa, a korpus robi się ciepły.
    marioo275
    Level 10  
    stachooo spróbuj jeszcze zrobić tak poluzuj prawie maksymalnie śrubki od ssania i unieś za korpus żeby iglica dyszy się podniosła sprawdź czy zapali. Gaźnik czy chiński czy nie, nie powinno to mieć wpływu bez pośrodnio na odpalanie, zmieniałeś sam gaźnik czy z króćcem ssącym?jaką średnice przelotu gaźnika masz? cyl. oryginalny czy zamiennik?