Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] kierownice Tracer Zonda PS2,PS3, PC + pedały

krzychu.m 20 Apr 2014 12:15 4311 0
 • #1
  krzychu.m
  Level 19  
  Witam.

  Posiadam do sprzedaży używaną kierownicę marki Tracer Zonda. Kierownica jest w pełni sprawna i nie posiada żadnych uszkodzeń. Zestaw obejmuje:
  kierownicę wraz z manetkami po obu jej stronach, dźwignie zmiany biegów (bieg do przodu do tyłu oraz przy wychyleniu dźwigni w bok bieg wsteczny bardzo przydatna funkcja jeśli trzeba szybko nawrócić).
  Pedały gaz, hamulec
  Uchwyt do mocowania kierownicy do stołu
  Instrukcję w języku polskim
  Płytę CD ze sterownikami
  Wszystkie elementy widoczne są na zdjęciach
  Na kierownicy znajdują się 2 przyciski, mini-joystick, 4-kierunkowy dualpad. Kąt obrotu kierownicy wynosi 270 stopni, pod dźwignią zmiany biegów znajduję się pokrętło którym można regulować kąt skrętu samochodu bez potrzeby wychodzenia z gry i zmiany w ustawieniach kierownicy. Wchodząc do ustawień kierownicy można zmienić działanie poszczególnych przycisków według własnych potrzeb. Technologia Vibration Feedback wprawia kierownice w drgania pozwalając na odczucie nierówności na drodze jak również kolizji. Kierownice można podłączyć do PlayStation 2, PlayStation3 oraz komputera przy pomocy odpowiednich przewodów które wchodzą w skład zestawu. Produkt zapakowany jest w oryginalne pudełko. Cena 130 złotych do negocjacji.
  [Sprzedam] kierownice Tracer Zonda PS2,PS3, PC + pedały [Sprzedam] kierownice Tracer Zonda PS2,PS3, PC + pedały [Sprzedam] kierownice Tracer Zonda PS2,PS3, PC + pedały
  Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).