Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 407; 2.0 hdi; 136km - Utrata mocy

20 Kwi 2014 12:27 10662 5
  • Poziom 7  
    Witam. Jestem tu nowym użytkownikiem. Mam problem z moim Pugiem, otóż po wymianie rozrządu auto straciło moc tak jakby miało z 50 km.
    Działałem już z tym tak więc sprawdziłem
    - zawór EGR
    - rozrząd ustawiałem drugi raz czy oby na pewno nie przeskoczyło na ząbku czy coś
    - wszelkie rurki czy rury
    i kończą mi się pomysły co mógłbym dalej z nim zrobić.
    Auto nie dymi, aha i zauważyłem że zaczęło gwizdać tak do 2 tys. obrotów i po spuszczeniu nogi z gazu też gwiżdże.
    Pomóżcie.[/b]
  • Poziom 17  
    Witam sprawdź jeszcze raz dokładnie dolot turbiny/opaski/ , może być przyczyna świstu i braku mocy
  • Poziom 14  
    A błędu nie pokazuje? Jeśli jest nieszczelny dolot to chyba powinien pokazać błąd że małe ciśnienie doładowania.
  • Poziom 7  
    P2562 Turbosprężarka Zwiększ sterowania czujnik położenia "" Obwód

Wystepuje tylko taki błąd, sprawdzalem dolot do turbiny i wszystkie opaski dokladnie i nadl jest to samo.
  • Poziom 17  
    Nic na ten temat nie wiemy czy Kaniszkaa podpinał pod kompa , kiedyś miałem taki przypadek z C5 2,2 hdi nie szczelna opaska do intercoolera żadnego błędu i świst przy nie dużych obrotach silnika

Dodano po 20 [minuty]:

Przepraszam za przekręcenie Twojej ksywy... pewnie jest wina w okablowaniu do czujnika może przy wymianie rozrządu coś naderwałeś w okablowaniu , wtyczce itp

Dodano po 3 [minuty]:

Sprawdź za akumulatorem rozgałęźnik zaworu
  • Moderator Samochody
    Kaniuszkaa napisał:
    P2562 Turbosprężarka Zwiększ sterowania czujnik położenia "" Obwód
    Odczytany albo telefonem komórkowym, albo definicja błedu przekładana z języka suahili. Trudno było wpisać numer w google i poczytać?
    Link
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2297497.html
    http://peugeot.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=197774

Zamykam - 3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.