Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bruzdownica jaką kupić do ok 500zł

Daro1003 12 Lip 2015 14:20 17295 39
  • #31 12 Lip 2015 14:20
    Topolski Mirosław
    Moderator Elektrotechnika

ferdek16 napisał:
    Co do boscha niebieskiego kupiłem na start bosch 4-26 DFR pomyślałem sprzęt ma 3 lata gwarancji wydam 850zł, ale pochodzi długo, lecz to nie prawda po pół roku uchwyt DFR padł, ale to nic za kolejne 3 miesiące spalił się silnik cóż pomyślałem jest na gwarancji, lecz bosch nie uznał jej i od tej pory nie zamierzam inwestować w naklejkę. Poza tym Eurotec np mam identyczny wirnik co do szczegółu.

Trochę czasu upłynęło ale jak możesz to wstaw zdjęcie tej maszyny bo Bosch akurat takiej nie produkuje i jeszcze ta cena.
    P.S.
    Jeśli w tej cenie i taką kupiłeś to wcale się nie dziwię że Bosch nie uznał reklamacji bo to nie ich maszyna a może ( chyba na pewno) za bardzo wyobraźnia pracuje )
    :arrow: jaekjaw
    Wpisz w google bruzdownica na frezy tu przykład : http://www.wasta-industrial.pl/design/_gallery/_orginal/193.png

• #32 14 Lip 2015 22:29
    anet870
    Poziom 25  

Pewnie młotowiertarka 2-26 dfr.Dziś taką zajechałem po raz wtóry,ukręciło połączenie wirnika z przekładnią.W hitachi dh 26pc tylko szczotki zmieniam a bruzdownica graphite dalej dzielnie tnie cegły itp.do żelbetu dobre tarcze potrzeba lecz ciut mało mocy-powoli trzeba ciąć.

• #33 14 Lip 2015 23:08
    Topolski Mirosław

anet870 napisał:
    Pewnie młotowiertarka 2-26 dfr.Dziś taką zajechałem po raz wtóry,ukręciło połączenie wirnika z przekładnią.W hitachi dh 26pc tylko szczotki zmieniam a bruzdownica graphite dalej dzielnie tnie cegły itp.do żelbetu dobre tarcze potrzeba lecz ciut mało mocy-powoli trzeba ciąć.

Powiem Ci że naprawdę nie masz się czym chwalić bo jeśli jest to orginalny Bosch a nie podróba ( przeważnie tacy piszą o złej jakości ) to taka awaria jest tylko wynikiem Twojego niedbalstwa .
    P.S
    Jak kol.ferdek16 wstawi zdjęcie to wtedy napisz , no chyba że u Ciebie też wyobrażnia działa o czym można się przekonać czytając Twój post.

• #34 18 Lip 2015 00:20
    anet870
    Poziom 25  

Nawet film mogę pokazać ,odgłosy jak z wkrętarki do kartongipsu :) Zarzucasz mi rzeczy tak nie strawne że muszę zapytać o zadowolenie Twojej kobiety...Jeśli pracuje to szanuje sprzęt aby jak najdłużej pracował z przyczyn oczywistych.

• #35 18 Lip 2015 11:48
    Topolski Mirosław

Kobiety tu nie mieszaj bo czepiasz się jak pijany płota a ja dalej podtrzymuję że taka awaria to niedbalstwo użytkownika a jak dalej się upierasz przy swoim to podjedż i na sprzęcie który zajechałeś pokaże Ci dlaczego do tego doszło.
    Możesz to zrobić w serwisie centralnym Boscha w Warszawie, tam też Ci wytłumaczą.

• #36 19 Lip 2015 22:15
    anet870
    Poziom 25  

Jeżeli ulega uszkodzeniu główne połączenie silnika z mechanizmem roboczym w przeciągu kilku dni to jest albo wada fabryczna albo niedbalstwo ze strony serwisu koleś.Zobacz w instrukcji co pisze, a dokładniej jak używać! Wiertła były odpowiednie i futerko smarowane,Nie przewiercałem kolan pracownikom. G.wno i tyle.

Dodano po 1 [minuty]:

Jeszcze kosztuje w dodatku.

• #37 20 Lip 2015 11:52
    Topolski Mirosław

Nie wiem gdzie to robiłeś ani jaki to sprzęt ( pisać ironicznie możesz dużo jednak rzeczywistość nie jest tak barwna jak starasz się opisać )- odnośnie usterki napisałem Ci bardzo wyrażnie jakie działanie należy podjąć i co jest przyczyną, a może jest to podróba ( niestety tego poprzez posty nie rozstrzygniemy )
    PS
    Co robisz sprzętem to to tylko wyłacznie Twoja sprawa i mnie to nie interesuje, możesz nawet kręcić watę cukrową .

• #38 20 Lip 2015 22:06
    anet870
    Poziom 25  

Starasz się wmówić ludziom że ze z wiertarką trzeba jak z dzieckiem.Budowa to nie plac zabaw więc bujaj dalej :)

• #39 20 Lip 2015 23:04
    Topolski Mirosław

anet870 napisał:
    Starasz się wmówić ludziom że ze z wiertarką trzeba jak z dzieckiem.Budowa to nie plac zabaw więc bujaj dalej :)

Z braku argumentów rozwadniasz temat i kroczysz poboczem ale to Twój problem a moja opinia na temat zajechanego przez Ciebie sprzętu wciąż niezmienna bo kolejnymi postami ją potwierdzasz.

• #40 20 Kwi 2016 16:09
    jaro zzz
    Poziom 9  

Zakupiłem bruzdownica Graphite 59G370 z odkurzaczem BOSCH GAS 25. I wygląda to tak odkurzacz ok natomiast bruzdownica troszkę mało mocy do betonu ale idzie przeżyć. Problem dla mnie jest taki że podczas pracy duża część pyłu ulatuje poza odsysanie a dzieje się tak gdyż konstrukcja bruzdownicy uniemożliwia odkurzaczowi wciągnięcie pyłu. Jest otwór pomiędzy Sawką a płytą, przez który prawdopodobnie miał wylatywać urobek a wylatuje duża część pyłu.