Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sony Xperia LT30p - Samoczynne wyłączanie się telefonu : wersja telefonu T

RAIN MAN 21 Apr 2014 02:15 2274 0
    RAIN MAN
    Level 14  
    Witam posiadam wyżej wymieniony model telefonu od około pół roku.
    Do czego zmierzam od jakiś 2 miesięcy telefon zaczął się samoczynnie wyłączać.
    Sam się wyłącza i po chwili włącza nie mam pojęcia co może być tego przyczyną potrafi tak kilka razy dziennie się wyłączać niestety czasami pod rząd lub w krótkich odstępach czasowych.
    Wgrałem najnowsze oprogramowanie ze strony producenta wcześniej tworząc kopię bezpieczeństwa gdy chciałem powrócić do starszej wersji oprogramowania z myślą że problem zniknie z utworzonej kopi przywróciłem wszystkie dane.
    Przywracanie przebiegło pozytywnie lecz problem niestety dalej pozostał.
    Przyuważyłem również że telefon się grzeje zwłaszcza z tyłu obudowy tam gdzie jest kamera wraz z lampą błyskową do aparatu gdy jest w stanie spoczynku mniej lecz podczas rozmowy czuć różnicę na bardziej zaawansowaną gdy telefon trzyma się przy uchu prowadząc konwersację więc coś musi być chyba sądzę nie tak.
    Gdy wejdę w opcję ustawienia oraz informacje o telefonie takie mam tam dane:
    Wersja systemu Android 4.3
    Numer kompilacji 9.2.A.0.295
    Co mogę jeszcze podać ze szczegółów telefonu aby móc przybliżyć ewentualną usterkę i uzyskać pomoc w rozwiązaniu problemu ???
    Jest może taka opcja gdybym go chciał oddać do serwisu jeśli tu nie otrzymam pomocy aby samodzielnie rozwiązać problem poprzez najbliższy salon orange ???
    Czy na czas obecny naprawy dają w salonie może jakiś obojętne jaki model telefonu zastępczy aby móc mieć stały kontakt z innymi czy będę musiał sam w jakiś telefon zainwestować lub wśród znajomych poszukać aby móc go pożyczyć ???
    Pozdrawiam i liczę na pomoc w rozwiązaniu wyżej opisanego problemu.