Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Inne]Jaką drukarkę kupić do termotransferu?

21 Kwi 2014 11:54 1221 3
  • Poziom 2  
    Jaką drukarkę kupić do termotransferu? Jest to mój pierwszy post, proszę o wyrozumiałość. Planuję zakup drukarki laserowej monochromatycznej. Brałem pod uwagę Brothera HL-2135W , ale im więcej czytam, tym bardziej jestem niezdecydowany, czy jest to dobry wybór. Jeśli ktoś miałby jakieś rady byłbym bardzo wdzięczny. Chciałbym na niej drukować też w większości tekst, czasami z jakąś grafiką. Będzie to moja pierwsza drukarka laserowa więc proszę wybaczyć może naiwne pytania. Zastanawiałem się też nad jakąś używaną z duplexem, ale naprawdę już niewiem na co się zdecydować, żeby koszty wydruku były jakieś w miarę do zniesienia. Drukarka tak do max 350 PLN. Jeśli założyłem temat w złym miejscu proszę o przeniesienie.
  • Poziom 29  
    Jestem trochę zabytkowy (wiek). Od lat używam do tego celu HP 4L dodrze kryje i jest tania w eksploatacji. Tak się przyzwyczaiłem, że w drugim mieszkaniu tez używam takiej drukarki. Pierwszą mam od 20 lat i działa bezawaryjnie oryginalny HP, nie żadna chińszczyzna. Drugą kupiłem 2 lata temu za 50 zł plus nowy toner.
  • Poziom 2  
    Dzięki za odpowiedź. Teraz taka drukarka jest pewnie raczej trudna do zdobycia i ciekawe jak z dostępnością tonerów. A może coś z nowszych produktów? Czy LEXMARK w drukarkach laserowych jest lepszy niż w atramentowych, bo kiedyś miałem atramentową tej firmy i wspominam ją nie najlepiej. Czy można wśród drukarek laserowych natknąć się na LEDowe, które podobno nie nadają się na wydruki do termotransferu. Jak jest z dostępnością materiałów eksploatacyjnych do starszych drukarek? Czy jakieś używane poleasingowe drukarki są warte zainteresowania, czy lepiej jakaś prosta, ale nowa? A jak ze sterownikami do starszych drukarek pod Win7 64 bit?
  • Poziom 2  
    Zakupiłem Kyocera fs-1030d i jak do tej pory jestem z niej zadowolony. Temat do zamknięcia.