Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amplituner małych rozmiarów 5.1 oraz amplituner do salonu

Qu4k 21 Kwi 2014 14:37 597 1
  • #1 21 Kwi 2014 14:37
    Qu4k
    Poziom 14  

Witam, chcę zakupić amplituner 5.1 który obsłuży 4 satelitki Samsunga(4ohm), jedna centralka(4ohm) i subwoffer pasywny (3ohm). Mocy dużo nie potrzeba, bardziej zależy mi na niezawodności. Kolumny były zakupione kiedyś i nie używane, w tamtym roku zakupiłem do nich amplituner Samsung AVR610, pograło to 4 miesiące i amplituner odmówił posłuszeństwa. Zestaw będzie grał na tarasie, toteż zależny mi na jego niezawodności (całe lato na tarasie, czasami będzie grał nawet cały dzień). Najlepiej byłoby gdyby był małych rozmiarów tak jak Samsung, ponieważ zrobiłem już na niego półkę i niestety wyższe amplitunery nie zmieszczą się tam, no ale jeżeli będzie coś sensownego większych gabarytów to nie odmówię. Cena myślę że do 300zł, oczywiście czym mniej tym lepiej (za samsunga dałem 160zł).

Druga sprawa amplituner do salonu. Mam zestaw kolumn Eltax Universe 5.0 i razem z nim miałem Amplituner Denon AVR1306. Niestety Denon odmówił posłuszeństwa, a jego naprawa nie jest opłacalna. Dlatego poszukuję czegoś na jego miejsce, jak wiadomo eltaxy to nie jakiś high-end dlatego nie jest mi potrzebny jakiś super amplituner. Dobrze byłoby gdyby był do również Denon srebrnego koloru, ponieważ pasował by mi do DVD które zakupiłem w zestawie z Denonem. Myślę, że w cenie do 500zł znajdzie się coś ciekawego uzywanego (avr1306 taki jak miałem wcześniej można kupić za 300zł). Proszę również o drugą propozycję nowego amplitunera w cenie +/- 1000zł

Proszę Was o pomoc !

Pozdrawiam

0 1
  • #2 26 Kwi 2014 14:55
    Qu4k
    Poziom 14  

Proszę po pomoc, chciałbym już coś zamówić, ale nie wiem za czym się rozglądać :/

0