Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uszkodzona drukarka Epson c40S migają lampki

11 Kwi 2005 19:35 1548 9
  • Poziom 10  
    WitamPanowie mam pytanie ma drukarke epson stylus C40 S i miga mi swiatelko na przemian raz czerwone a raz zielone ,w servisie powiedzieli ze trzeba wymienic jej poduszke zasysajaca nadmiar tuszu lub zeby ja zresetowac koszt ok 70 .Powiedzcie jak samemu moge ja zresetowac???????????

Dodano po 2 [godziny] 37 [minuty]:

ok zrobilem tym programem wyzerowalem liczniki i chodzi ale nie drukuje pokazuje ze ma pelno tuszu a nic a nic nie wydrukuje trza wymienic zbiorniki z tuszem czy moze glowice przemyc????pomorzcie
  • Poziom 18  
    Jeśli zresetowałeś liczniki a wczesniej drukowała to powinno być wszystko Ok.
    Chyba że wyjmowałeś pojemniki z tuszem to powinieneś odczekać najlepiej do rana aż nasiąknie. Możesz ewentualnie wyczyścić dysze za pomocą programu ale trochę idzie na to tuszu.
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    wczesniej cieniutko drukowala.tak jakby tusz sie konczyl.ale dzis kupilem jej tusz tylko czarny zapodalem zgodnie z instrukcja i dalej nic nawet kawalatek nie idzie???????????a dysze nie sa zatkane nawet wymylem w wodzie ona nawet nie drgnie ,nawet test dysz nie idzie ani czyszczenie glowic ,,???oczywiscie wszystko idzie ok tylko wydruku nie ma???

Moze trzeba jej doladowac jeszcze kolorowy tusz?

Lub ja tylko wyzerowalem liczniki a pampersa nie wymienilem????????i co teraz???

Dodano po 8 [minuty]:

wogole to zapodalem jej do druku stronke z allegro i migami caly czas dioda zielona i na nic nie reaguje w status monitor pokazuje na malutkim ekraniku po lewej jak papier przechodzi (tak jakby nie mogla se go zaciagnaC) przez drukarke ale nie pokazuje postepu druku,juz sil mi brak???????????
  • Poziom 21  
    A jaki masz tusz? Epsona, czy alternatywny. Poza tym proponuję odinstalować i jeszcze raz zainstalować drukarkę, jeśli chodzi o ten drugi problem.
  • Poziom 10  
    czesc no mam kupowany tusz w sklepie nie zadna podrobke taki jak zawsze i chodził..

a co do sterownikow no nie wiem mam dwa systemy na odzzielnych dyskach i bez zmian moze po prostu zdechła?????
  • Spec od drukarek
    Tomek1978 napisałeś, że wymyłeś głowice wodą - uwaliłeś ją. Epsona nie myje się wodą, jak inne drukarki(poczytaj forum). Możesz jedynie wymienić na nową głowice, są chyba w agawie lub u producenta, ale to się nie opłaca.
  • Poziom 10  
    ok rozumiem ale w takim razie powiedz cos sie w niej uwala.sciezki dysze ,niewiem elektronika czy co?

Wogole to zarzucilem program SSC servis i tam pokazuje w printer reports po 107 i 103 % hyba to poziom tuszu i head ink shots wszystkie po 0 .o co tu chodzi?
  • Spec od drukarek
    woda uszkodziła dysze, które są zrobione w technologi piezo elektryczne i nic z tym nie zrobisz. "PRINTER REPORT" oznacza ilość wydruków kardridża, a "HEAD INK SHOTS" ilość tuszu w pojemniku.
  • Poziom 10  
    a nie wiecie gdzie mozna dokupic taka dysze lub moze czy z innych typow drukarek pasuje na C 42 S ,c 40UX itp????????