Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TL-WR743ND nie działa wifi dla telefonu SAMSUNG GALAXY S3 MINI

22 Apr 2014 10:32 3594 1
 • Level 1  
  Witam,
  1)
  Internet - multimedia
  router - TL-WR743ND
  internet działał w porządku w telefonie przez wifi, jednak od kilku dni mam problem, ponieważ wifi łączy sie z siecią - pokazuje że status połączono jednak internet nie działa. jak zauważyłam w tel. jest inny adres IP niż ten w komputerze.
  próbowałam również połączyc się przez ifi w innym mieszkaniu - inny ruter jednak ten sam model i sytuacja jest ta sam - wifi się łączy, siła sygnału znakomita - interentu brak.
  Posiadam Samsunga Galaxy s3 mini - android 4.1.2.
  Na drugim telefonie Samsung galaxy s plus ten problem nie występuje - wszystko jest ok - internet łączy sie przez wifi i dziala.

  Nie wiem, po której stronie ten problem występuje - telefonu czy rutera.

  2) dodatkowo miewam też problemy z routerem- internet często się odłącza i muszę go resetować. zabezp. WPA/WPA2
  chcąć zmienić ustawienia routera musze zalogować sie na stronę 192.168.1.1 - standardowy login i hasło to: admin - nic nie było zmieniane w tej kwesti jednak hasło ie chce być przyjęte, wiec nie mam mpojęciajak to zrobić.
  Bardzo proszę o pomoc w obu przypadkach. może ktoś miał podobny problem - czytałam na wielu forach o tym, jednak nie znalazłam rozwiązania.
 • Level 24  
  Zostawianie domyslnego logowania na router to proszenie sie o klopoty.
  Zrob reset routera do ustawien fabrycznych i ustaw na nowo. Zmien przynajmniej haslo a najlepiej i login. Zmien haslo WPA2. Popatrz czy nie ma nowszego firmware i uaktualnij przy okazji. Byloby wskazane zrobienie takiegoz resetu i dla S3 mini.

  v