Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

modem huawei e 353 system windows 7 go nie widzi

jolitka1505 23 Kwi 2014 00:00 1572 8
  • #1 23 Kwi 2014 00:00
    jolitka1505
    Poziom 6  

witam.mam problem od kilku dni mój modem przestal działać.nie chciał się w ogóle połączyć.próbowałam przywrócic system niestety nie udało sie.pokazuje ze system nie mógł zostac przywrócony z powodu błędu sterownika kod 39...może ktoś coś pomóc??aha dodam ze wpadłam na pomysł odinstalowania go i zainstalowania z powrotem to pierwsze sie udało z tym drugim juz nie bardzo...aha moj laptotp to toshiba satellite c-660...bardzo prosze o pomoc:)

0 8
  • #2 23 Kwi 2014 01:18
    nostromo
    Poziom 12  

Po pierwsze odłącz modem od kompa i dopiero odinstaluj oprogramowanie i sterownik modemu. Zresetuj kompa i spróbuj ponownie podłączyć modem i poczekać na automatyczną instalacje oprogramowania i sterownika. Druga sprawa, nie napisałeś czy zmieniłeś karte sim w modemie, bo jeśli tak, to po instalacji musisz zmienić parametry logowania do sieci (każda ma troszke inne). I jeszcze jedno nie wiem jak bardzo masz zaśmieconego windowsa, ale proponuje (po odinstalowaniu i resecie kompa) podłączyć modem pod inny port USB. Na podstawie tego co napisałeś mogę ci tylko tyle poradzić.

0
  • #3 23 Kwi 2014 02:06
    jolitka1505
    Poziom 6  

no wlasnie odinstalowałam to oprogramowanie przy włączonym modemie.resetowalam kompa wyłączyłam wszystkie możliwe zapory,karty sim nie zmienialam,próbowałam w inny port włozyc karte do innego modemu przekladałam i tez nic...pomocy!!!!!!!!!!1

Dodano po 55 [sekundy]:

a jakby przeinstalowac cały system??

0
  • #4 23 Kwi 2014 02:24
    darek9791
    Poziom 12  

zajrzyj do panelu sterowania

Narzędzia administracyjne >Podgląd zdarzeń>system
    zobacz jakie pojawiły się ostrzeżenia i błędy i napisz je lub wklej zrzut z ekranu

i tak samo zrób dla

Narzędzia administracyjne >Podgląd zdarzeń>aplikacja

wtedy będzie można coś wywnioskować

0
  • #5 23 Kwi 2014 02:28
    nostromo
    Poziom 12  

Czy po podpięciu modemu jest jakakolwiek reakcja ze strony kompa? Komunikat "znaleziono nowy sprzęt"? Tak na odległość ciężko Ci coś doradzić. Czy modem jest widziany w systemie jako następny napęd?

Dodano po 2 [minuty]:

Tu masz linka do tematu który Cię interesuje. www.elektroda.pl/rtvforum/topic2295022.html

0
  • #6 23 Kwi 2014 02:43
    jolitka1505
    Poziom 6  

nie ma zadnej reakcji tylko tak dziwnie piszczy nie normalnie jak sie podłaczał ale kontrolka na modemie sie swieci.tak to było jakos widzianie jako dysk prznośny h czy cos takiego

Dodano po 43 [sekundy]:

zaraz napisze co sie tam za błedy i ostrzezenia pokazują

Dodano po 6 [minuty]:

no niestety znalazłam ale nie moge tego skopiowac

Dodano po 5 [minuty]:

mam te cyferki podac ??zrobiłam tak narzedzia-podgląd zdarzeń-aplikacja i pokazało mi sie internet explorer typ administracyjny 0 microsoft office allerts typ administracyjny 10 to o to chodziło??

0
  • #8 23 Kwi 2014 15:03
    presslogo
    Poziom 13  

mialem podobne przypadki i okazalo sie ze modem byl uwalony.

0
  • #9 23 Kwi 2014 18:27
    jolitka1505
    Poziom 6  

dziękuję już dziala:) poradzilam sobie nie miał jakiegos sterownika

0