Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

NOKIA LUMIA 520 - Wymiana przedniej szybki

Dav100Procent 23 Apr 2014 15:49 4047 3
    Dav100Procent
    Level 8  
    Dostałem ten telefon z pękniętą przednią szybką. w jednym poście była mowa jedynie o oryginalnej, lecz ja dostałem podróbkę jakąś. Przynajmniej tak mi się wydaje bo był na niej naklejony hologram na którym były chińskie literki i po angielsku pass.
    Ale do rzeczy..

Kiedy próbuje wyciągnąć szybkę z tej małej obudowy to wydaje mi się iż jest ona przyklejona i nie wiem czy jak ją oderwę to nie rozwalę nic.. Pytanie jest oczywiste.. Czy nic się nie stanie i czym najlepiej później to skleić.

Dołączam zdjęcia

I nie piszcie ze lepiej kupić oryginał bo to wiem. Dostałem taką więc jeśli można to zrobię z taką. To już nie mój problem czy to będzie działać.

Zdjęcia dodajemy tak jak w tym temacie: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html
  • Helpful post
    cezarjak
    Level 19  
    Witam.
    Dav100Procent wrote:
    Kiedy próbuje wyciągnąć szybkę z tej małej obudowy to wydaje mi się iż jest ona przyklejona

Tak jest klejona specjalnym dwustronnym klejem.Musi Kolega tak sprawdzić czy na tamtej nowej po zdjęciu foli ochronnej jest warstwa kleju.Jeżeli nie ma to trzeba tą uszkodzoną odkleić żeby ten klej został na ramce.Trzeba uważać żeby nie złamać ramki,ale jak zrobi to Kolega delikatnie i stopniowo to powinno ładnie zejść.Pozdrawiam.
    krzywaj
    Level 25  
    Odkleisz jak dobrze przygrzejesz suszarką (ale też nie za mocno). Przykleić możesz taśma dwustronną 3MK.

(i faktycznie najlepiej kupić oryginał albo przynajmniej podróbę w ramce, bo z ramką podróba jest w tej samej cenie na allegro co bez ramki)
    Dav100Procent
    Level 8  
    Zrobione. Przykleiłem nowy ekranik do ramki, ładnie wszystko podłączyłem i działa.
    Zamykam