Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaką markę wybrać i jaką moc wiertarki

rustin 23 Apr 2014 17:23 5811 7
 • #1
  rustin
  Level 15  
  Zastanawiałem się nad takimi do 150zł to są jedynie einhel,skil,graphite,b&d o mocy ok 500-600W za parę dyszek więcej już jest 710w. Czy warto w taką markę inwestować? Mimo wszystko to chyba chińczyki prawda?

  W sklepie Pan mnie przekonywał do wiertarki z udarem oczywiście marki maktec robionej przez makitę w cenie 170zł. Rzeczywiście robi ją makita tylko moc 430w.
  Czy do prac domowych raz na jakiś czas wystarczy?

  Jaką moc potrzeba aby zrobić wiadro zaprawy 10kg bo będę musiał zrobić mieszadłem ze 3-4 wiaderka takim sprzętem z mieszadłem
 • #2
  bodziot
  Level 20  
  kup najtańszą wiertarkę z udarem pneumatycznym i mocowaniem na SDS, poradzi sobie z wierceniem i kuciem w betonie oraz jako mieszadło na przykład taka jak ta Jaką markę wybrać i jaką moc wiertarki
 • #3
  rustin
  Level 15  
  Za tyle widzę ,że ciężko kupić jakaś wiertarkę to ta młotowiertarka za 135zł to chyba jednorazówka? Eurotec?
 • #4
  Konrak
  Level 2  
  Zależy do czego to potrzebujesz?
 • #5
  bodziot
  Level 20  
  Zdjęcie jest przykładowe, tego typu wiertarki są sprzedawane pod różnymi nazwami, bież z dwuletnią gwarancją od sprawdzonego sprzedawcy, gwarantuję, że jeżeli potrzebujesz wiertarki do małego remontu w domu to to jest najlepszy wybór za taką cenę. Wszystkie te podróby wiertarek ,jeśli mają wywiercić dziurę w betonie to prędzej wiertło spalą niż dziurę wywiercą. Taka wiertarka pomogła mi wybudować cały dom , podwiesić sufity i ocieplić cały budynek.
 • #6
  rustin
  Level 15  
  Będzie mi potrzebna raz na jakiś czas wywiercić otwór czy zrobić zaprawę. Może kilka razy w miesiącu się przyda na parę godzin.
  Ost kupiłem za 50zł z wyprzedaży wiertarkę w biedronce to po 10min pracy ułamało się pokrętło od regulacji obrotów.