Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dobry klej. polo 1998. listwa

23 Kwi 2014 22:48 864 3
  • Poziom 6  
    Witam. Poleci mi ktos dobry klej do przyklejenia listwy zewnetrznej z drzwi?
  • Poziom 20  
    Nie klej bo nie zdaje egzaminu tylko są taśmy dwustronne bardzo mocne właśnie do listew itp. jak przykleiłem to był problem z oderwaniem wiadomo najpierw dobrze wyczyścić i odtłuścić ja to zrobiłem benzyną ekstrakcyjną nawet literki na błotniku przykleiłem trzymają ponad 3 lata.I nie zapomnij o dokładnym wyczyszczeniu starej taśmy z klejem z lakieru musi być czysty lakier ,miejsca po starym klejeniu trudne są do czyszczenia ja użyłem nie wiem jak to się fachowo nazywa takiego kółka gumowego na wiertarce ściera jak gumka myszka nie ruszając lakieru,popytaj u lakierników czyszczenie tym to kilka minut. Konkretnie szukaj taśma dwustronna do listew samochodowych pod ta nazwą znajdziesz są różne szerokości i kolory najlepsza do tego jest koloru czerwonego podobno, ja takiej użyłem i kupiłem 1 centymetr chyba szerokości nakleiłem trzy paski bardzo mocno trzyma. Dobry klej. polo 1998. listwa
    Dodam że kupiłem w sklepie z lakierami tam gdzie lakiery mieszają do autek .
  • Poziom 27  
    Do klejenia na taśmę dwustronną dobrze jest podgrzać elementy klejone suszarką/opalarką (ale z umiarem). Można teź na klej do szyb.
  • Poziom 6  
    Dziekuje bardzo za pomoc :)