Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

opel vectra c 1,8b - brak jednego elementy w pilocie centralnego zamka

24 Kwi 2014 14:04 3681 6
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich forumowiczów.

Mam problem jak w temacie, mianowicie mam do naprawy pilota centralnego zamka z auta Opel Vectra c 1.8 benzyna.
    Pilot został przypadkiem wyprany i nie działa. Po rozebraniu i wysuszeniu brak jednego elementu.
    Nie wiem jakiego, dlatego proszę o pomoc w identyfikacji.
    Po spięciu nóżek na krótko pozostałości po tym elemencie dioda sygnalizacyjna w pilocie zaczyna migać po naciśnięciu mikro przycisków. Każda pomoc mile widziana, ponieważ nie znalazłem nic podobnego na forum ani w internecie.
    Pilot posiada trzy przyciski zamykanie, otwieranie oraz otwieranie bagażnika.
    Mam nadzieję, że zdjęcia pilota będą pomocne.
    Jeżeli temat jest w złym dziale to proszę o przeniesienie do właściwego działu.
    Pozdrawiam.
    Piotr.
    opel vectra c 1,8b - brak jednego elementy w pilocie centralnego zamka opel vectra c 1,8b - brak jednego elementy w pilocie centralnego zamka
  • Poziom 11  
    Rezonator o ile dobrze pamiętam 13,575 MHz.
  • Poziom 9  
    Witam

Pytałem w sklepie o ten rezonator nie mają takiego w katalogu nawet. Najbliższa wartość to 13,560MHz czy taki będzie pasował?

Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Witam jak się skończył temat pasuje ten kwarc 13,560Mhz czy nie.
  • Poziom 13  
    ja kupiłem ten 13,560 ale pilot nie działa chyba oscylator się nie wzbudza bo nawet dioda się nie zaświeca , zanim wypadł oryginalny rezonator pilot działał
  • Poziom 9  
    Niestety próby reanimacji pilota spełzły na niczym, wiec postanowiłem wykonać klon działającego kluczyka i nie zaprzątać sobie głowy tym więcej , teraz sprawdzam dwa razy czy nie zostało coś w kieszeniach przed praniem :) . Pozdrawiam wszystkich i temat uważam za zamknięty, oraz dziękuję za chęć pomocy.

Moderowany przez CameR:

"Klon" klucza w Vectra C ??
    Reg. 3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd.