Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebuje rozpoznać potencjometr na umieszczonym zdjęciu.

24 Kwi 2014 15:55 4989 6
  • Poziom 2  
    Witam, Mam prosbe potrzebuje wymienic potencjometr w panelu sterowania klimatyzacja w aucie opel vectra c ale nie mam pojecia jaki to model ponizej zamieszczam zdjecie. potencjometr ma z drugiej strony 2 nozki i pelni dodatkowo funkcje przycisku. z Gory dzieki za jakies wskazowki w znalezieniu.

Potrzebuje rozpoznać potencjometr na umieszczonym zdjęciu.
  • Poziom 43  
    Kupujesz za 6 dyszek panel anglika i cieszysz się z zakupu.
  • Poziom 2  
    wlasnie nie ma zadnych oznaczen chyba ze ma od spodu jakies. :(

Dodano po 10 [minuty]:

Strumien swiadomosci swia napisał:
    Ja mam panel z klimatronickiem 2 strefowym i te panele sa drogie nawet w wersji angielskiej i bez gwarancji ile bedzie dzialac, a tak za impulsator z wymiana dam 3-4 dychy.
  • Poziom 11  
    Lukasz3232 napisał:

Ryzyko żadne, a jaka satysfakcja z naprawy.

no właśnie, rozbierałeś go na części pierwsze?, jak długo działał jak nowy?????....
    ja przegrzewałem styki i potraktowałem go sprayem connetc jakiś tam czas temu (bez rozbierania) ale to działało może jakieś 3 miesiące i zaczęło się kaszanić ponownie.... a dziś po 8 miesiącach mnie już wkurza i szukam żeby coś podmienić.

Niestety z tego co się orientuję to płytka drukowana, którą tam zastosowali jest wielowarstwowa i może sie okazać, że to płytka ucierpiała a nie sam impulsator, co może wyglądać tak, że po wymianie impulsatora efekt będzie żaden.
    No ale jak nie spróbuję to się nie dowiem.

Ma ktoś namiar gdzie taki impulsator kupić ?????

Dodam, że wcześniej wymieniłem impulsator w radiu (głośniej/ciszej + włącz/wyłącz) i działa do dziś - może i tu się uda.

Dodano po 15 [minuty]:

Strumien swiadomosci swia napisał:

kiepska porada jeśli miała taką być