Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka AEG oko lavamat 41350 E - Jak wejść w tryb serwisowy

24 Kwi 2014 21:57 3915 4
  • Poziom 10  
    Pralka AEG oko_lavamat 41350 Electronic.
    Jak wejść w tryb serwisowy? Pralka przestała działać jak próbowałem ustawić opóźniony start. Obecnie po wybraniu dowolnego programu słychać jak coś się nastawia (chyba dysza do spłukiwania proszku z dozownika). Na wyświetlaczu pojawia się czas trwania programu. Zaświecają się diody poszczególnych czynności, które pralka ma wykonać. Czas na wyświetlaczu i dioda przycisku start/pause migają. Po naciśnięciu i przytrzymaniu przycisku start/pause gasną diody trommelposition i nachlegen, czas przestaje migać lecz dioda przy start/pause nadal miga. Drzwiczki nie są blokowane, nie słychać zwalnianej blokady bębna, pralka nie startuje.

Pralka AEG oko lavamat 41350 E - Jak wejść w tryb serwisowy
  • Poziom 14  
    Nie wiem czy podejdzie to pod AEG, ale możesz spróbować. Włącz pokrętłem na 95. Naciśnij Start-Pause razem z Spulen. Dalej naciskając przyciski przekręć na następny program po 95, i przekręcając o jeden program dalej pralka będzie wykonywała poszczególne czynności.
  • Poziom 10  
    Niestety nie zadziałało. Spróbowałem jak napisałeś i nic się nie dzieje poza przełączaniem programów, których efektem jest zmiana czasu na wyświetlaczu. Nacisnąłem też oba przyciski przed przełączeniem na 95 stopni tak samo bez żadnego efektu.
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Ja bym nie szukał trybu serwisowego, którego ten model nie posiada lecz zdemontował lewy bok i sprawdził czy dobrze wciśnięty jest wtyk do blokady :D
  • Poziom 10  
    Strzał w dziesiątkę z tym wtykiem!!! Był wysunięty prawie całkowicie. Zbieg okoliczności, że stało się to akurat jak po raz pierwszy użyłem funkcji opóźnionego startu. A ja już prawie drugą pralkę kupiłem :) Dzięki Andrzeju!