Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zegary z ekonomizerem i obrotomierzem GOLF II

gsylwek 11 Kwi 2005 21:47 3310 9
  • #1 11 Kwi 2005 21:47
    gsylwek
    Poziom 15  

Forumowicze.
    Moj chistoria zaczyna sie od tego ze otrzymalem od kolegi zegary do GOlfa 2 które posiadają obrotomierz zegarek elektroniczny i ekonomizer i pozostale wyswietlacze stanadardowe. Ja jestem szczesliwym posiadaczek Golfa 2 z 91 r z silnikiem 1,8 90KM i moje zegary nie posiadają ani obrotomierza ani ekonomizera, klasyczny zegarek cyferblatowy z prawej strony. . Prosze o pomoc w dostarczeniu mi jakiegoś opisu jak mam te zegary podłączyć? W nowych zegarach mam dwie kostki białą i czarną a w starych nie pamiętam :) Potrzebuje opis wyprowadzeń w zegarach nowych jak i starych poniewaz jak domyslam sie musze zrobić jakieś przejsciówki, jestem w stanie je zrobić ale bez opisu widze to cieniutko.....Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

0 9
  • #2 11 Kwi 2005 22:46
    gracus7
    Poziom 26  

witam! wymieniałem kiedyś takie same zegary ze zwykłych na lepsze z obrotomierzem i wystarczyło wpiąc kostki i od razu wszystko było OK!
    ten sam model golfa II

0
  • #3 12 Kwi 2005 20:00
    gsylwek
    Poziom 15  

a co z ekonomizerem? bo tam jest wejscie na wezyk z podcisnieniem? gdzie go podpiąć?

0
  • #4 12 Kwi 2005 22:06
    gracus7
    Poziom 26  

o ile mi się wydaje musisz podpiąc ten wężyk przez trójnik do tych cienkich wężyków przy gaźniku w których jest podciśnienie! ten wężyk musi zasysać powietrze z ekonomizera i wtedy strzałka się ruszy

0
  • #5 13 Kwi 2005 00:56
    tomasj41
    Poziom 14  

najlepiej wkręcić cienki kruciec w kolektor i podłączyc go pod ekonomizer ewenyualnie trójnik i pod jakies pocisnienie ale spod przepustnicy

0
  • #6 13 Kwi 2005 01:05
    Krop
    Poziom 16  

Sprawdź czy nie masz zaślepionego krućca na przewodzie podciśnienia od serwa (łączy serwo z kolektroem). W jakimś aucie widziałem to tam podłączone a w wersi bez ekonomizera ten kruciec był zaślepiony takim żółtym koreczkiem, ale czy to był Golf to teraz nie pamiętam.

0
  • #7 13 Kwi 2005 01:35
    grzesiek_nysa
    Poziom 25  

Witam.W swoim golfie masz napewno licznik na jedna kostke,a ten ktory dostales jest z modelu do 88 r. z tego co pamietam.Troche bedziesz mial kombinacji z podlaczeniem tego,nie wiem czy nie lepiej by bylo sprzedac ten zegar na Allegro i kupic na jedna kostke.W swoim golfie z 90 r. mialem zegar taki jak u ciebie,dorwalem zegary z obrotomierzem i bez zadnych przerobek to dziala,wystarczylo wpiac kostke.

Pozdrawiam

0
  • #8 13 Kwi 2005 09:00
    gsylwek
    Poziom 15  

Sprawdze na ile kostek jest moj zegar i dam znać. Dziekuje

0
  • #9 07 Maj 2005 02:45
    muhad
    Poziom 10  

Helou!
    Ja mam w swoim taki licznik z dwoma wtyczkami. Moge zerknac gdzie to podpiac, zrobie fotke, cy cuś.

Natomiast mam od jakiegos czasu problem ze wskazaniem spalania, bo wyswietla wartosci od 0.1 do 0.6.

Co jest grane?
    Gdzie szukac usterki?

0
  • #10 06 Maj 2007 20:34
    314426
    Użytkownik usunął konto  
  Szukaj w 5mln produktów