Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tablet KM0974 a przydatne apikacje ?

TMC 26 Kwi 2014 14:40 540 2
  • #1 26 Kwi 2014 14:40
    TMC
    Poziom 14  

Nie chcę aby koledzy rozpoczęli debatę o wyższości jednej firmy nad drugą.
    Pytanie brzmi jaka aplikacja poza przeglądarką i odtwarzaniem filmów jest waszym zdaniem naprawdę przydatna, wystarczy nazwa i dwa zadania do czego i dlaczego.
    Nikt ze sprzedawców tabletów nie potrafi mi odpowiedzieć co poza gierkami, internetem i filmami.

0 2
  • #2 26 Kwi 2014 15:56
    kokapetyl
    Poziom 43  

Ja korzystam z "Clean Master", jest to przydatne do czyszczenia systemu i pamięci.

0
  • #3 04 Maj 2016 22:25
    TMC
    Poziom 14  

No cóż, życie zweryfikowało aplikacje na tablecie 10 cali.
    Przeglądarka internetowa do poczty, banku, ściągania instrukcji PDF zawsze jakaś potrzebna.
    Samodzielna aplikacja OLX, Allegro.
    Bardzo wygodna funkcja to print screen, czyli zrzuty ekranu. Coś przeglądasz, chcesz przekazać komuś, lub zachować jeden przycisk- niestety zapisuje w .png dla przesłania trzeba konwertować na jpg.
    Próbowałem testować program wspomagający terminarz, zadania, ale brak klawiatury (mam po BT) jest nieporęczne.
    Z innych, sterowanie telewizorem, smart hub, lub przy przeglądaniu klipów z youtuba, czyli czysta rozrywka.
    Inna funkcja to czytnik tekstów, które trzeba przyswoić na przykład w sypialni, ale mało poręczne.
    Ogólnie porażka marketingu, bo klienta nie interesuje czy procesor jest podówjypodwójny, poczwórny, ale co może na nim zrobić w prosty i wygodny sposób.
    Niestety ważne, bezwzględnie trzeba czyścić pamięć ze śmieci, bo jest jej nie za dużo.
    tablet KM0974 a przydatne apikacje ?

0