Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kino domowe komputer - kino domowe - komputer

domall15 27 Kwi 2014 00:04 1014 8
  • #1 27 Kwi 2014 00:04
    domall15
    Poziom 1  

Witam. Mam problem co do podłączenia kina do komputera. Kino - Panasonic model SC-PT350W, RCA(załącznik). Gdy podłaczam jack'a do gniazda głośniki mi trzeszczą, buczą. W czym tkwi problem? POMOCY :(

0 8
  • #3 27 Kwi 2014 19:21
    Polon_us
    Poziom 40  

Ten komputer to laptop czy stacjonarny PC? Jeśli stacjonarny to czy ma cyfrowe wyjścia audio? Te kino ma optyczne wejście cyfrowe i być może była by szansa podłączenia tą drogą.

0
  • #4 27 Kwi 2014 22:53
    anmedia
    Poziom 39  

domall15 napisał:
    Gdy podłaczam jack'a do gniazda głośniki mi trzeszczą, buczą

Bo ten kabel jest do kamery wideo a nie do systemow audio. Bardzo czesto (w zaleznosci do jakiej kamery byl to kabel) styki mini jacka sa tak przesuniete ze powoduja zwarcie i wystepuje buczenie.

0
  • #5 28 Kwi 2014 07:03
    intenso
    Poziom 38  

Ja mam taką przejściówke do tv samsunga.

0
  • #6 28 Kwi 2014 10:34
    anmedia
    Poziom 39  

intenso napisał:
    Ja mam taką przejściówke do tv samsunga.

Ta przejsciowka ktora pokazales na zdjeciu jest prawidlowa, kolega domall15 ma zla.

0
  • #7 28 Kwi 2014 21:40
    intenso
    Poziom 38  

Ale chodzi mi o ta na trzy cincze, że dostałem ją z tv żeby podłączyć component i analogowo video.

0
  • #8 28 Kwi 2014 22:24
    anmedia
    Poziom 39  

No tak, ale ty masz oryginal czyli pasuje i gniazdo i wtyk do siebie - dlatego dziala. A to z pierwszego zdjecia moze byc np przejsciowka (podrobka) do telefonu nokii lub innego a to dzialac nie bedzie (sprawdzalem kilka kabli przez przypadek). Jest roznica w srednicy (troszke mniejsza) i roznica w polaczeniu lub szerokosci styku (tego juz nie sprawdzilem - nie mialem mozliwosci)

0
  • #9 28 Kwi 2014 22:44
    intenso
    Poziom 38  

Oryginalną mam przejściowke od razu z audio jest, dokładnie to jest adapter.
    Masz rację co do podróbek, ja juz dwa razy wymienialem wtyk od zasilacza od laptopa i niby opisują że takie same wymiary a jednak nie oryginalny wtyk mi wystaje lekko i do końca nie wchodzi, a drugi miał luzy i ledwo siedział.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo