Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

zepsuty kabel USB, czy ktoś zajmuje się tego typu naprawami?

Sajk 12 Apr 2005 00:36 1845 6
    Sajk
    Level 11  
    Witam!
    Posiadam zegarek na rękę z wbudowaną pamięcią typu flash 64 mb podłączaną do komputera za pomocą krótkiego kableka USB mieszczącego się w pasku.. (James Bond się chowa :) ) Niestety kabelek - tuż przy obudowie zegarka jest zepsuty - coś nie styka i raz dziła raz nie.. Czy ktoś z okolic Trójmiasta zajmuje się naprawami tego typu? Jestem dzisiaj pierwszy raz na tym forum i nie wiem czy w ogóle posty tego typu można umieszczać, ale z góry dziękuję za odpowiedzi.
    Pozdrawiam!
    Rysiek.K
    Level 14  
    1.jeśli to cudo na gwarancji to wiadomo
    2.Myśle że dając go jakiemus elektronikowi który ma wprawę w lutowaniu i pojęcie o topografii wyprowadzeń usb sprawę załatwisz
    Sajk
    Level 11  
    Właśnie niestety nie jest na gwarancji, bo kupowany był na eBay...
    I dlatego szukam elektronika, któremu się ręce nie trzęsą... :)
    chaka
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Szukaj zegarmistrza ktory umie lutowac:) Niestety bedzie musial skrocic kabel o kilka mm.
    djpeterek
    Level 23  
    szkoda czasu i zabawy lepiej kupić nowy kabelek i problem z głowy
    chaka
    VIP Meritorious for electroda.pl
    oj panie dejot... nie doczytalismy... ten kablel jest nietypowy w dodatku wlutowany na stale wiec co tu kupowac? Gdzie grasz?
    djpeterek
    Level 23  
    sorki wydawało mi się że jest dostępny na rynku taki kabelek tylko drogi ale tylko mi się wydawało co do kabli to ja mam pecha do muszek komputerowych najczęściej mi pada albo scalak w nich albo kabel