Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samochód do 12000 zl kilka pomysłów

hubert16 27 Kwi 2014 13:08 2235 4
  • #1 27 Kwi 2014 13:08
    hubert16
    Poziom 7  

Siemanko szukałem trochę po forum ale nie znalazłem tego czego szukam i mam do was pytanie. Mianowicie szukam auta dla siebie, mam na to 12 tysięcy (mogę jeszcze trochę dołożyć jak będzie trzeba). Mam teraz audi a4 b5 1.9 tdi 110 km 1996r. Jestem z niego bardzo zadowolony ale chciałbym coś nowszego. Szukam czegoś od 2000 roku, najlepszy byłby jakiś avant. Myślałem nad nowsza audi a4 lub a6 koniecznie 1.9 tdi co najmniej 110km, volvo v70 2.4 lpg bez turbiny(czy polecacie diesla?) albo tak z innej beczki golf IV hatchback 1.9 tdi 110km lub więcej. Auto potrzebne w trasy jak i po mieście ma być mało awaryjne i niewielkie spalanie do 8
    l diesla w mieście. Jeśli źle się wstrzeliłem z tematem proszę o przeniesienie. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi:)

0 4
  • #2 27 Kwi 2014 14:59
    chojinka
    Poziom 27  

Skoro jesteś zadowolony z obecnego auta to nie pakuj się na siłę na minę. 12tyś to mało na dobre auto, trzeba też doliczyć drobne naprawy na starcie. Odpuść sobie tę klasę aut i szukaj malucha albo daj sobie spokój bo wizualnie doskonałe auto może cię zrujnować i zniszczyć ci nerwy.
    Jeżeli nadal chcesz coś kupić to szukaj audi a6 110km tdi albo 130km tdi

0
  • #3 28 Kwi 2014 21:56
    dawidsi22
    Poziom 6  

W tym przedziale cenowym vectra c, mazda 6 benzyna (przy zakupie mazdy sprawdź blacharkę, szczególnie tylne nadkola) pozdrawiam

0
  • #5 04 Maj 2014 18:17
    marklar2
    Poziom 9  

Jeśli można coś doradzić, to raczej w tych pieniądzach nie napinałbym się na diesla. Przebieg będzie gigantyczny, a naprawy starego diesla są bardzo kosztowne. Dieslu ludzie kupują, żeby robić przebiegi, a nie pyrkać raz w tygodniu do kościoła. Stawiam na benzyniaka. Instalację gazową można tanio założyć. Raczej poszukałbym jakiegoś popularnego samochodu od pierwszego właściciela, jakiegoś fiata, renaulta czy forda. Fusion jest fajny. Całkiem pojemny, wysoko się siedzi. Jakieś Punto wchodzi w grę albo Megane. Proponuje też przejść się do komisu, ale tylko po to, żeby się przymierzyć do różnych modeli.

-1