Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Eagle - Nie mozna połączyć elementów narzedziem Net

Krystian1826 27 Kwi 2014 21:01 1146 3
  • #1 27 Kwi 2014 21:01
    Krystian1826
    Poziom 10  

Witam projektuje schemat w eagle i wszystkie połączenia łącze za pomocą Net ale przy próbie sprawdzania błędów wywala cały czas że element jest nie połączony próbuje już wszystkiego i nic co może być przyczyną. Dodaje schemat:

0 3
  • Pomocny post
    #2 27 Kwi 2014 21:24
    Christophorus
    Poziom 40  

Sam schemat nie do końca jest poprawnie narysowany. W miejscu łączenia elementów brakuje węzłów, a niektóre elementy mają łączone wyprowadzenia nie przewodem "wire" lub "net", ale są one łączone na styk lub dotyk bez przewodu. Elementom R i C nie wyświetlają się oznaczenia, choć mam włączone ich wyświetlanie. Po przełączeniu się do edytora płytek drukowanych tych elementów nie ma na płytce, choć są na schemacie. Elementy niby są na schemacie, ale program jakby ich nie widzi (ich oznaczeń) i prawdopodobnie to jest powodem komunikatów o braku połączeń.

0
  • #3 27 Kwi 2014 23:25
    Krystian1826
    Poziom 10  

Fakt pomieszałem coś z elementami i eagle co nie których nie widział ale poprawiłem i jest wszystko ok oprócz jednego błędu Power pin IC1 AVCC Connected to VCC niby zasilenia podłączone a cały czas go wywala.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo