Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Połączenie tv Samsun z kinem LG

domas6 28 Kwi 2014 09:15 756 6
  • #1 28 Kwi 2014 09:15
    domas6
    Poziom 8  

Witam.
    Mam problem z połączeniem tv Samsung z kinem LG. Próbowałem już wszystkich kombinacji i niestety nie ma rezultatu. Chodzi mi o uzyskanie dźwięku z tv na kinie bo sam obraz mam połączony za pomocą kabla euro. Proszę o pomoc. Poniżej przedstawiam zdjęcia podłączeń :) Połączenie tv Samsun z kinem LG Połączenie tv Samsun z kinem LG

0 6
  • #2 28 Kwi 2014 09:46
    skała
    Poziom 15  

Z samego telewizorka nie da się fizycznie wyprowadzić dźwięku bo nie posiadają owe telewizorki wyjścia AUDIO. Pozostaje jedynie wyjście słuchawek które można do tego wykorzystać oczywiście biorąc pod uwagę głośność samego telewizorka .

0
  • #3 28 Kwi 2014 09:58
    Rozjechany_Króliczek
    Poziom 23  

Jaki to model TV ?
    żródłem obrazu będzie co ?
    DVD/SAT/PC ?
    Kabelek EURO to najgorszy możliwy wybór. (najgorsza jakość)

0
  • #4 28 Kwi 2014 10:50
    grubs
    Poziom 32  

Jeżeli TV nie ma wyjścia słuchawkowego to pozostaje dokupienie konwertera cyfrowo-analogowego audio z wejściem optical in i wyjściem 2xchich out. Temat wielokrotnie opisywany na elektrodzie. Koszt ok 80 zł.

0
  • #5 28 Kwi 2014 10:51
    domas6
    Poziom 8  

Telewizor model Samsung UE40F6320. Ogólnie na samym działaniu dvd mi nie zależy w sensie oglądania filmów. Chce tylko uzyskać możliwość odtwarzania dźwięku za pomocą kina. Np jak korzystam z Smart TV i oglądam jakieś teledyski to chce mieć dźwięk przez kino a nie tv. Wcześniej miałem Panasonic Viera i dało rade normalnie połączyć. A tu za choinkę nie mogę zrobić nawet jak w ustawieniach zrobię źródło odtwarzania jako głośniki zewnętrzne.

0
  • #6 28 Kwi 2014 10:59
    grubs
    Poziom 32  

Dostałeś już odpowiedź.
    Użyj wyjścia słuchawkowego albo kup konwerter o którym napisałem wyżej.

0
  • #7 28 Kwi 2014 11:24
    domas6
    Poziom 8  

ok, dzięki sprawdzę wieczorem.

0