Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Siemens Se24260EU/29 nie pobiera wody

28 Kwi 2014 15:02 2937 2
  • Poziom 2  
    W trakcie mycia zmywarka przestała myć tzn czas na wyświetlaczu się zmniejszał ale zmywarka przestała pobierać wodę. Pompa odpływowa działa. Sprawdziłem też pompę myjącą przez wlanie wody do środka i też działa. Wymontowałem, wyczyściłem i podłączyłem na chwilę do prądu elektrozawór na węzu - zawór działa woda leci. Następnie profilaktycznie wyczyściłem płaszcz, hydrostat, styki na hydrostacie. Brak wody na podłodze zmywarki. Odpaliłem mycie, program idzie ale zmywarka jak nie pobierała, tak nie pobiera wody. Generalnie zmywarka była czysta w środku. Jedynie komora w płaszczu gdzie znajduje się pływak była zabrudzona ale kret dał radę.
    Czyżby to był problem z elektroniką? Może warto jeszcze coś wyczyścic?
    Zmywarka objęta jest akcją serwisową Siemensa w związku możliwością zapalenia się elektroniki.
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Przytrzymaj klawisz 3 i 5 przez kilka sekund - zmywarka się zresetuje i powinna ruszyć. Jeśli nie ruszy to będziemy myśleć dalej.
  • Poziom 2  
    Aż wstyd się przyznać, ale rada od brovara rozwiązała problem i po resecie zmywarka zaczęła działać prawidłowo. Jak zawsze okazuje się, że najprostsze rozwiązania okazują się najlepsze. Temat do zamknięcia.