Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
TermoPasty.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Note 3 - Czy ten wyświetlacz wyschnie czy do wymiany

lucaps 29 Kwi 2014 17:11 1047 1
  • #1 29 Kwi 2014 17:11
    lucaps
    Poziom 2  

Witam,

zacznę od tego, że namiętnie czytam z telefonu w wannie, nocą.. Poprzednio miałem Galaxy S2 i ten to uwielbiał się kąpać gdy.. zdarzało mi się przysnąć. Wpadł mi kilkadziesiąt razy, szybka rozbiórka, IPA, rano składanie i śmigał dalej, cały czas śmiga.
    Od kilku miesięcy mam Note3, kilka razy osunęła mi się ręka i zamoczył mi się do poziomu klawiszy dotykowych, zawsze wychlapałem wode, polałem izopropylenem do gniazda ladowania i było git. W sobotę jednak, zalalałem go troche więcej, cały czas działał, ale z racji tego, że miałem chwilę czasu to go rozebrałem i polałem sporo IPA, przez kilka godzin było wszystko normalnie, poźniej zaczęły świrować kolory i pojawiła się czarna plama, wygląda jak zalanie. Zastanawiam się, czy to wyschnie, czy odkleić przednią szybę, żeby wyschło, czy ten wyświetlacz jest już nie do uratowania.

Prośba o darowanie mi krytyki sposobu używania telefonu a jedynie o opinie na podstawie Państwa wiedzy i doświadczenia. Kiedyś w SGS2 wysechł mi po kilku tygodniach ku mojemu wielkiemu zdziwieniu i działa do teraz, nawet zrobił poniższe zdjęcie.

Samsung Note 3 - Czy ten wyświetlacz wyschnie czy do wymiany

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
    lucaps

PS. Sprawna część ekranu jest ok, domyślnie uruchamia mi się apka Twilight z play store'a.

0 1
  • TermoPasty.pl