Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

windows8 samsung galaxy ace2 - telefon jako router komp siec widzi ale nie laczy

szaraiwka 29 Kwi 2014 21:54 1305 1
  • #1 29 Kwi 2014 21:54
    szaraiwka
    Poziom 1  

Bardzo proszę o wsparcie. Chce korzystać z telefonu jako routera wi-fi dla komputera. Telefon to Samsung galaxy ace2 a komputer to sony vaio z systemem windows 8. komputer bez problemu laczy się przez wi-fi z neostrada, natomiast siec z telefonu widzi (w telefonie umiem ustawić funkcje routera) ale nie udaje mi się polaczyc. Dostaje komunikat ze nie można się polaczyc oraz ze może istnieć tysiąc powodow, dla których tak jest, ale jest to tak ogolnie napisane ze rownie dobrze mogliby napisac ze powinnam się pomodlić i może to pomoze

Bardzo proszę o pomoc. kupiłam i telefon i komputer i usluge mobilnego internetu aby zapewnić dostep do sieci mojej mamie, sama niedługo wybywam z PL i koniecznie musze mamie to ustawić żeby zachować z nia kontakt. no i jest do d... u mamy nie ma innego dostępu do internetu (i nie będzie) zatem musze to jakos postawić.

Jestem totalnym laikiem IT, zatem już fakt ze doszłam do tego jak zrobić z telefonu router uważam za wyczyn. Co z tego skoro nie skutecznie.

Dodam ze np. inny telefon (Samsung Galaxy S3) widzi siec z tego drugiego i się pięknie z nia laczy. Zatem to musi być jakas skucha po stronie laptopa. Tylko co????[/syntax]

0 1
  • #2 30 Kwi 2014 15:37
    telbod
    Poziom 31  

1. Hasło poprawne?
    2. Są jeszcze dane do wykorzystanie w Ace2 (pakiet danych aktywny)?
    3. Telefon Ace2, łączy się z siecią i pobiera dane?

0
  Szukaj w 5mln produktów