Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony/Logitech - Szumiące głośniki i słuchawki !

30 Kwi 2014 00:36 3750 3
 • Poziom 6  
  Witam, nie wiem czy to odpowiedni dział ale mam nadzieje że tak.Mam problem z głośnikami (Logitech Z-323) z których byłem bardzo zadowolony do czasu zakupu bezprzewodowych słuchawek (Sony MDR-RF810RK, to moje 1 bezprzewodowe słuchawki), miałem nadzieje że będą wspaniałym zakupem, jednak okazało się na odwrót.Gdy podłączam słuchawki i je odpalam to przy maksymalnej głośności (w słuchawkach) szumi nie do wytrzymania, gdy ściszam stopniowo szum się zmniejsza aż przy minimalnej (zazwyczaj) ustaje ale wtedy muszę brać na maksimum moje głośniki i ogółem wszystko np. na youtube.Wtedy jest do wytrzymania jednak nie po to wydałem 200 zł, następnie po parunastu razach używania słuchawek i głośników (głośniki) też zaczęły się zachowywać identycznie jak słuchawki (przy odłączonych słuchawkach i tym ruterze czy odbiorniku) z tym że trochę ciszej ale przy maksimum ustawieniu dźwięku w głośnikach jest to słyszalne dość mocno.

  W czym tkwi problem ? To wina słuchawek czy głośników ? Może czegoś innego ? co muszę zrobić by naprawić moje głośniki (bo słuchawki i tak wymieniam na przewodowe (przy przewodowych nie miałem takiego problemu) ?

  Proszę pomóżcie w Piątek wyjeżdżam i muszę zadecydować co robić !
 • Poziom 40  
  Głośność w komputerze ustawiamy zawsze na maksa bo wtedy są najmniejsze szumy. Słuchawki bezprzewodowe jednak szumią i trzeba się z tym pogodzić. Słuchałem tych słuchawek Sony i szum istotnie jest. Jak się sucha niezbyt głośno to jeszcze można to jakoś znieść najgorzej kiedy nie ma żadnych dźwięków, wtedy szum jest najbardziej dokuczliwy. Nie zdziw się ale to są tanie słuchawki z kiepską transmisją. Dobre słuchawki bezprzewodowe mają cenę dużo wyższą. Jak chcesz bezprzewodowe to musisz szukać z transmisją cyfrową na 2,4GHz i jeszcze z systemem Kleer.
 • Poziom 6  
  Czyli wymiana słuchawek załatwi sprawę szumu ? a co z głośnikami ? czemu że tak powiem przejęły problem słuchawek
 • Poziom 40  
  Nie wiem jak to wszystko masz ustawione ale głośników na maksa nie odkręcaj. Tak jak pisałem wcześniej w komputerze ustawiasz maksymalną głośność a to jak głośno chcesz słuchać ustawiasz w głośnikach. Jak będziesz robił odwrotnie to będą duże szumy. To normalne że głośniki przy maksymalnym ustawieniu poziomu głośności będą szumiały.