Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem - systemem w laptopie

skajan 30 Kwi 2014 16:40 609 1
  • #1 30 Kwi 2014 16:40
    skajan
    Poziom 1  

Witam, próbowałem sformatować system na laptopie Fujitsu Siemens AMILO Pa 3553 (jeśli źle podałem proszę o poinformowanie mnie o tym).
    System chciałem zainstalować z "ukrytej partycji systemowej" (Windows Vista).
    Podczas "Recovery" wyłączył się laptop i tutaj pojawia się problem... nie mogę wznowić lub też zacząć od początku formatowania... nie mogę załadować starego Windowsa, kompletnie nic.
    Chciałem zainstalować już z płytki starszego Winde lecz również nie mogłem tego zrobić ponieważ nie wiem jak włączyć rozruch z CD...(zmienilem na 1 w bootowaniu w biosie) i dalej nic.
    Po wciskaniu ponownie F8, nie ma już opcji "Napraw Komputer" i wszystko z języka polskiego pozmieniało się na angielski (tak znam język).

Był to mój 2 format tego typu na tym laptopie zakończony niepowodzeniem, proszę o szybką pomoc.

PS
    Proszę NIE przekierowywać mnie do "Szukaj" gdyż nie wiem jak sformułować pytanie tak abym znalazł to czego szukam, opisałem tutaj mój problem który chciał bym szybko rozwiązać.
    Pierwszy raz zamieszczam treść na tym forum, jeśli cokolwiek źle wpisałem, prosze i edytowanie bądź poinformowanie mnie co, bez usuwania tematu!

0 1