Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

telewizor sony bravia podłączenie kamerki internetowej

bearrly 30 Kwi 2014 17:09 1884 5
  • #1 30 Kwi 2014 17:09
    bearrly
    Poziom 2  

witam,
    chciałam użyć programu Skype w telewizorze SONY BRAVIA, podłączyłam kamerkę internetową przez USB - zielona lampka się świeci więc powinno działać - niestety, po włączeniu 'Skype' na TV wyskakuje komunikat, że muszę podłączyć kamerkę i mikrofon, by to działało.
    proszę o jakieś rozwiązanie,
    z góry dziękuję :)

0 5
  • #2 30 Kwi 2014 18:35
    opamp
    Użytkownik obserwowany

Kamera zlecana przez Sony?

0
  • #3 30 Kwi 2014 18:57
    mirex
    Poziom 43  

W jakim celu ruszasz opamp temat, którego miejsce nie jest w tym dziale, a ponadto ze względu na regulamin forum powinien być w koszu?

0
  • #4 30 Kwi 2014 20:30
    bearrly
    Poziom 2  

proszę w takim celu o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu,
    jestem pierwszy raz tutaj, zależało mi na szybkiej odpowiedzi więc na 'szybko' ten dział wydawał mi się odpowiedni.
    proszę bez zbędnych pretensji, świat się nie zawalił ;)
    pozdrawiam serdecznie

0
  • #5 30 Kwi 2014 21:31
    Trabi
    Poziom 36  

Do SONY-Bravia są dedykowane kamery (np. CMU-BR200). Niestety ich ceny przewracają zdrowo myślących. Poszukaj czy do Twojego TV nie ma kamer robionych przez innego producenta niż SONY - cena powinna być niższa ale nastaw się z góry na duży wydatek (na pewno ok. 200zł). Kamerki od komputerów nie zadziałają z powodu braku sterowników do nich zawartych w TV. To producent kamery musi zadbać o to by była rozpoznawalna przez TV czyli pracowała ze sterownikami kamery w TV; inaczej nic nie zrobisz. Do TV przecież sterowników nie wgrasz tak jak do komputera. I tu masz powód swojego problemu.
    Poza tym kamera do Skype w TV musi mieć wbudowane mikrofony bo jak chcesz rozmawiać bez dźwięku? Takie kamery mają i wizję i dźwięk, a oba rozpoznawane są przez TV.
    Dla przykładu: do Panasonica kamery robi oczywiście Panasonic (za ponad 400 zł) ale tez i Logitech (za nie całe 150 zł).

0
  • #6 03 Maj 2014 14:24
    bearrly
    Poziom 2  

bardzo dziękuję za odpowiedź :)
    mam nadzieję, że uda mi się coś znaleźć.

1
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo