Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Xperia J - nie słychać, co mówię

01 Maj 2014 15:49 3396 4
  • Poziom 2  
    Witam, potrzebuję pomocy.
    Mam problem z tym ferelnym modelem Xperii, mianowicie J.
    Jakiś czas temu stłukłam szybkę, wyświetlacz i dotyk bez szwanku. Stwierdziłam, że nie zapłacę 200zł za coś, na co nie dawano mi gwarancji sprawności. Tata mi ją wymienił. Początkowo mieliśmy problem z dotykiem, ale daliśmy radę, teraz wszystko działa jak wcześniej, no, z jednym wyjątkiem.. Podczas rozmowy rozmówca nie słyszy tego co mówię, mimo, że ja normalnie słyszę dźwięki. Moglibyście poradzić, co mogło się stać z mikrofonem, jak go naprawić i- czy w ogóle warto się w to bawić? Telefon na abonament, w posiadaniu od grudnia.
  • Poziom 2  
    Brzymeq napisał:
    Mikrofon jest na dolnej płytce, trzeba sprawdzić samą płytkę jak i taśmę która ją łączy z płytą główną. To tak na początek.

wiem wiem, płytka wygląda w porządku, chociaż nie znam się na tym, natomiast nie wiem, o którą konkretnie taśmę chodzi, bo one wszystkie wyglądają na "całe i zdrowe". :/
  • Poziom 9  
    Obejrzyj płytkę czy nie ma mikropęknięć, dziwnych szarych lutów, czy wszystkie taśmą są dobrze podłączone, czy mikrofon nie "rusza się", czy taśmy nie są przypadkiem odwrotnie podłączone.
    Dotyk oczywiście oryginalny ?
  • Poziom 2  
    Jamnikx napisał:
    Obejrzyj płytkę czy nie ma mikropęknięć, dziwnych szarych lutów, czy wszystkie taśmą są dobrze podłączone, czy mikrofon nie "rusza się", czy taśmy nie są przypadkiem odwrotnie podłączone.
    Dotyk oczywiście oryginalny ?

tak dotyk oryginalny :) dzięki za wskazówki. dam znać po sprawdzeniu.