Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra F nie odpala proszę o podpowiedzi :)

02 Maj 2014 00:36 1269 10
  • Poziom 6  
    Witam mam problem z Astrą f 1.8 8v (C18NZ) w gazie otóż autko nie odpala a czerpią mi się możliwości na początek dodam ze wtrysk nie podaje paliwa gubi masę a to co robiłem to sprawdzenie pompy paliwa wymiana przekaźnika pompy ponieważ padł, iskra jest , paliwo dochodzi, wiązka sprawdzona. Czasami odpali pochodzi pochodzi ale po jakimś czasie zgaśnie i już nie odpali, czasami wgl. nie odpali ale jak doleję paliwa bezpośrednio za wtrysk to silnik pracuje i gaśnie po jakiś 15-20 minutach Chciałbym się dowiedzieć co typujecie jako pierwsze co można sprawdzić ew. wymienić?
  • Relpol przekaźniki
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Skoro pompa sprawdzona to jakie daje ciśnienie?
    Gubi masę - co to oznacza?
    Wiesz że wtrysk jest sterowany z ECU za pomocą masy - plusa ma podłączonego na stałe.
  • Poziom 6  
    ciśnienie 3.2 bara a jeśli chodzi o tą masę to poprostu silnik pracuje pracuje i gaśnie przez to ze straci masę nie wiem z jakiego powodu i gdzie bo gdybym wiedział to bym nie zakładał tematu a co do ECU i sterowania to wiem

Dodano po 1 [godziny] 14 [minuty]:

Tylko co dalej panowie ? :)
  • Relpol przekaźniki
  • Pomocny post
    Poziom 9  
    witam a czy na gazie auto pracuję dobrze ? może być emulator wtrysku uszkodzony i będzie robił psikusy i jeszcze dobrze sprawdzić wtyczkę przy pompie paliwa miałem taki przypadek ze na dołkach nie łączyła
  • Poziom 6  
    czy gaz czy benzyna nie ma różnicy ale dzięki dzięki oczywiście to sprawdzę :)
  • Poziom 6  
    Tak Mono wtrysk zapomniałem dodać
  • Poziom 43  
    Masz mieć 0,8-1bar.
  • Poziom 8  
    Sprawdz czujnik polozenia walu jeśli on nie poda sygnalu do ecu nie ma sterowania wtrysku
    Moderowany przez robokop:

Ostrzeżenie - 3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji.

• Poziom 6  
    Okej Panowie ogromne dzięki za pomoc przyczyną był przekaźnik wtrysku benzyny