Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Router TL-WR543G - Nano station loco m5 - przekierowanie portu nie działa.

02 Maj 2014 12:35 1377 8
  • Poziom 8  
    Witam wszystkich,

Mam problem z przekierowaniem portu na routerze.

Niestety strona http://portforward.com/ mi nie pomogła.

Chciałem przekierować sobie port aby miło i swobodnie poruszać się w tunngle(taki program do tworzenia wirtualnych sieci LAN [ jakby ktoś nie wiedział])

Niestety po ustawieniu statycznego IP( nie wiem czy to w ogóle w czymś pomogło), ustawieniu przekierowania w routerze(screen 1) i zrestartowaniu go to nie mogę nadal odblokować tego portu.

Zamieszczam też screen z ipconfig(screen 2). Chociaż nie wiem do końca jakie screeny mam jeszcze umieścić aby ułatwić rozwiązanie mojego problemu.

PFPortChecker ciągle tylko jęczy że port nadal zablokowany.

Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Czy da się w ogóle przez mój router to odblokować czy muszę pogadać z usługodawcą?

Pozdrawiam
  • Moderator - Sieci, Internet
    Nano station loco m5 - działa jako odbiornik? Jeżeli tak to pytanie czy na WAN-ie ma publiczne IP. Jeżeli nie to musisz rozmawiać z dostawcą.
  • Poziom 8  
    To ja może w odpowiedzi zamieszczę taki screen, bo nie znam do końca odpowiedzi na te pytania - tryb stacji to chyba odbiornik jak zakładam, ale nie jestem pewny.

Bardziej status by mnie interesował i adresacja na porcie WAN. Samo urządzenie pracuje jako odbiornik ale w trybie routera.
  • Poziom 8  
    Szczerze powiedziawszy to teraz nie wiem co mam podać :)

To któraś z tych zakładek w main?
    Sam widzisz że masz prywatny adres IP na odbiorniku więc twoje przekierowanie nic nie daje.
  • Poziom 8  
    Więc muszę pogadać z dostawcą i go poprosić o publiczne IP, licząc że będę musiał za to zapłacić?
    Czasami można się dogadać co do portu lub portów ale to już musisz ustalić z dostawcą internetu.
  • Poziom 8  
    Dziękuję :) rozwiązano :)