Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermoPasty.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung galaxy core plus zalany-co robić

02 Maj 2014 22:06 5016 5
  • Poziom 12  
    Mój telefon wylądował przez przypadek w pralce na ok 10 min. Natychmiast go rozebrałem włącznie z matrycą i moczyłem w alkoholu izopropylowym, powycierałem i wysuszyłem 24h. Po włączeniu uruchomił się normalnie, tylko bateria była padnięta, ale funkcja dotykowa nie działa, także nadal nic. Rozebrałem matrycę ponieważ zauważyłem tam wodę. proszę o radę.
  • TermoPasty.pl
  • Poziom 21  
    Sprawdź złącze dotyku na płycie czy nie jest zaśniedziałe. Jak nic nie da to pewnie dotyk będzie do wymiany.
  • TermoPasty.pl
  • Poziom 17  
    Po wizycie w pralce to prędzej kąpiel w wanience z IPA. A dotyk nie działa na całej powierzchni? Uogólniając albo dotyk albo płyta. A na LCD nie pojawiły się przebarwienia?
  • Poziom 12  
    z tyłu ekranu wszystkie złączki wyglądają na czyste, przebarwień też niema, z góry ekranu widać trochę takie jaśniejsze światło jakby led,ale to jest chyba kwestia dobrego złożenia i sklejenia telefonu ( klej usunąłem cały).

Dodano po 6 [minuty]:

Aha i rzecz najistotniejsza......spośród różnych folii ( chyba 6) znajdowała się tam też taka plastikowa twardsza płytka która jest trochę popękana.
  • Poziom 40  
    Tutaj to już naprawa może być nieopłacalna.
    Na pewno dotyk, LCD do wymiany jak nie sama płyta.
  • Poziom 12  
    A co zdanymi na telefonie. Podłączyłem go pod komputer, widzi go ale nic poza tym.