Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka 2014 Beko,Electrolux czy cos innego ?

03 May 2014 08:39 7146 12
  • Level 8  
    Witam

Stara pralka Wiatka automat 12 idzie na emeryture i stanełem przed ciezkim zadaniem jakim jest kupno pralki. Gdzie bym nie poszedł kazdy zachwala swoj produkt i odpowiedzi typu "chcesz beko ? chyba nie wiesz co czynisz" a w innym punkcie zapewniaja mnie ze pralki beko sa tak dobre ze pozmywaja mi naczynia i umyja plecy. Prosze was o rade, opinie , podpowiedz co kupic. Chcialbym sie zamknac w bliskiej granicy 1000 zł. Zalezy mi na w miare oszczednej pralce, ale tez zeby pranie bylo czyste i dobrze odwirowane.

Wybralem kilka modeli w granicach tej ceny :

ELECTROLUX EWP11064TW

ELECTROLUX EWP11262TW

Beko WMB 51042 PT

Beko WMB 51032 PL PTY

BEKO WMB 61232 PL PTMA

Z góry dzieki za pomoc i opinie.
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 38  
    Kup to na co jest najdłuższa gwarancja. Gwarancja ma być na cały sprzęt a nie np korozję zbiornika który jest plastykowy :D
  • Level 14  
    Nie kupuj takiego tandetnego plastiku, co pierze i płucze w szklane wody. Co ci przeszkadza że masz trochę mniej odwirowane, ale lepiej doprane. Te pralki co podałeś wyżej wirują jak odrzutowiec, w całym domu będzie je słychać jak wirują.
  • Level 8  
    A co myslicie o Beko WMB 61242 PL PTM ? 5 lat gwarancji od producenta 6 kg 1200 obrotow?
  • Level 14  
    Następny odrzutowiec :D
  • Level 8  
    artur9419 wrote:
    Następny odrzutowiec :D

Czy moglbys w takim razie polecic jakis model zaznaczam ze rozmawiamy o pralce w granicach 1000 zł.
  • Level 14  
    Zostaw sobie tą wiatkę i będziesz cieszył się czystym i wypłukanym praniem. Jak tak juz chcesz mieć nową pralkę to kup Electroluxa, a nie Beko.
  • Level 8  
    artur9419 wrote:
    Zostaw sobie tą wiatkę i będziesz cieszył się czystym i wypłukanym praniem. Jak tak juz chcesz mieć nową pralkę to kup Electroluxa, a nie Beko.

Niestety wiatka juz sie nie nadaje poniewaz nie wiruje i wąż odprowadzajacy wode wymaga wymiany i chyba nie ma sensu inwestowac w tak stary sprzet. Electrolux daje tylko 2 lata gwarancji a Beko przy tym modelu daje 5 lat bez dodatkowych oplat co jako zwyklemu uzytkownikowi wydaje sie zachecajace.
  • Level 38  
    Wygląda to na prostą usterkę a wąż spustowy to wydatek paru złotych.
  • Level 1  
  • Level 8  
    Myślałem nad ta opcja jednak zdecydowałem sie na zakup nowej pralki. Po wizycie w kilku sklepach wybór padł na firmę ELECTROLUX tylko mam dylemat ponieważ są 2 modele z pozoru prawie identyczne prosiłbym o rade który lepiej wybrać modele to ELECTROLUX EWP11274TW i Electrolux EWF1276EDW widziałem jeszcze jeden EWP1274TSW ale miał trochę większe zużycie nie wiem czy go brać pod uwagę. Z góry dziękuje za opinie.
  • Level 17  
    Jeśli można coś polecić: Wiatka do naprawy i na działkę lub do piwnicy, ale nie do utylizacji. Niech czeka. Jeszcze się przyda.
  • Level 1