Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie telefonu z boombox'em

kevin60 04 Maj 2014 21:49 2532 3
  • #1 04 Maj 2014 21:49
    kevin60
    Poziom 6  

Witam chciałem podłączyć mojego boomboxa z moim telefonem.
    Podłączenie telefonu z boombox'em [/img]

I teraz jak mam to podłączyć ?
    Audio IN rozumiem że to jest mini jack 3,5 ? i Wystarczy że kupie taki kabel i jak na telefonie odpalę sobie internetowe radio np.eska to będzie leciała muzyka ? Z przodu boomboxa też jest funkcja audio in.

Mini jack 3,5 2x takie same końcówki ?

Mój telefon to Sony Arc S i obsługuje tylko 2 pinowe wejścia (2 kółka są na przewodzie, rozumiecie :p )

0 3
  • Sklep HeluKabel
  • #2 04 Maj 2014 22:12
    SlawekKedra
    Poziom 40  

kevin60 napisał:

Audio IN rozumiem że to jest mini jack 3,5 ? i Wystarczy że kupie taki kabel i jak na telefonie odpalę sobie internetowe radio np.eska to będzie leciała muzyka ? Z przodu boomboxa też jest funkcja audio in.

Mój telefon to Sony Arc S i obsługuje tylko 2 pinowe wejścia (2 kółka są na przewodzie, rozumiecie :p )

To ostatnie zdanie nie jest za bardzo zrozumiałe.

Co do tego wcześniejszego to tak, jeśli sygnał doprowadzisz do bumboxa za pomocą minijacka 3,5mm do wejścia audio in to będzie to działać. Ten sygnał może pochodzić z telefonu albo z czegokolwiek innego. Bumboxa nie obchodzi skąd sygnał pochodzi byle by był dostarczony jackiem 3,5mm

0
  • Sklep HeluKabel
  • #3 04 Maj 2014 22:57
    398216
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 04 Maj 2014 23:18
    kevin60
    Poziom 6  

W bumboxie jest radio, ale w telefonie mogę sobie odpalić np. Eska Live Remix + nie mam sygnalu dobrego do odbioru.

Czyli 2x mini jack 3,5mm musze kupic ? Podlaczyc do bumboxa audio in a drugi koniec do telefonu i śmiga ?

0