Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat uno - nie mogę otworzyć drzwi od kierowcy

06 Maj 2014 15:08 1002 9
  • Poziom 7  
    Witam ja mam też ten sam problem mam fiata uno 900 z 2000r i mój tata wsiadł pod firmą i nie domknął drzwi szarpnął za rączkę w środku samochodu żeby domknąć drzwi i przyjechał pod dom i już nie mógł wyjść. Proszę o porady co mam zrobić. Pozdrawiam :)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Po pierwsze, nie bić Taty, po drugie naprawić auto. Niestety nie obejdzie się bez zdjęcia tapicerki z drzwi. Zapewne kłopot z samym zamkiem. Sprawdzić jeszcze, czy w drzwi nie podszedł pas bezpieczeństwa i po prostu nie zakleszczył ich mechanicznie.
  • Poziom 7  
    Hehe nie no taty nie pobiję ale pas nie podszedł w drzwi a jak mam wyjąć zamek z drzwi skoro są zamknięte??
    O, z takim podejściem, lepiej pojechać do warsztatu. Rozbierz sobie drzwi, które się otwierają, pooglądaj, wywnioskuj i dasz radę.
  • Poziom 7  
    Właśnie nie dam rady sam tego zrobić ale w warsztacie ile by to mogło kosztować?
    Spokojnie w 100 zł się zamknie.
  • Poziom 7  
    a jakoś samemu tego się nie da zrobić? Możesz mi podpowiedzieć jak można by było zamek wyjąć żeby nowy włożyć?
    Już Ci powiedziałem, rozbierz sobie sprawne drzwi i patrz.
  • Poziom 7  
    Rozebrałem i wszystko jest identycznie ja myślę że to może być wina tego języczka co siedzi w drzwiach jak zamykasz to on zaskakuje i to on się zaciął a jak to będzie rawda to mam lipe bo nie dam rady tego sam zrobić
    Zamykam, oddaj jednak auto do warsztatu.