Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Radmor , Unitra , Yamaha , Kenwood , Onkyo i inne.

ZłomUżytkowy 06 May 2014 17:42 1503 0
    ZłomUżytkowy
    Level 8  
    Witajcie , chciałbym odsprzedać kolejną część mojej kolekcji "złomu". Jako , że niedawno sprzedawałem na allegro troche takiego sprzętu zgodnie z obietnicą którą złożyłem jednemu z kupujących , a który jest użytkownikiem tego forum dotrzymuje danego słowa i wystawiając sprzęt Radmor powiadamiam o tym na waszym forum.

Sprzęt jakiego chciałbym się pozbyć tym razem to min.

Kenwood kt550L

Unitra M9108
    Unitra Tosca
    Unitra AWS 105
    Unitra Taraban x5sztuk
    Unitra Unitra DIora kilka sztuk różnych modeli
    Unitra Stereo Hit Gramofon.

Yamaha P200 Gramofon
    Yamaha Cassete Deck K200

Hitachi Ha2500

Radmor 5122
    Radmor 5450
    Radmor 5470
    Radmor 5412
    Radmor 5471
    Radmor 5422

Sailor R105 - Radio Chyba okrętowe , ale pewny nie jestem http://www.radiomuseum.org/r/sp_radio_sailor_r105r_10.html

Oraz gratka , podejrzam , ze drugie takie urządzenie nie pojawi sie w najbliższym czasie , to system Sonarowy firmy atlas Elektronik dla okrętów podwodnych ;]

Większość sprzętu jest do renowacji , ale nie są to śmieci , niektóre są w stanie bardzo dobrym i kolekcjonerskim. wszystko jest kompletne.
    Reszta sprzętu która nie bedzie sie nadawała do renowacji będzie wystawiona razem na jednej aukcji tzw hurtem.

Posiadam również inne rzeczy jak magnetofony szpulowe , radia lampowe, projektory.

Poniżej zdjęcia , niestety moge dodać tylko 10.

Pozdrawiam.

Edit , znowu podpadam moderacji przepraszam za nierozgarnięcie , po prostu jestem elastyczny co do cen i negocjacji. za całość chciałbym około 6tyś zł , jednak to co tutaj wymieniłem to nie wszystko ,bo nie mogłem dodać tyle zdjęć. wiec jeżeli ktoś bliżej zainteresowany prześlę pełną listę.
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).