Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kosiarka mtd 51 bc - jaki olej do kosiarki z silnikiem brigsa

06 Maj 2014 18:33 5199 10
  • Poziom 14  
    Witam

Mam takie pytanie jaki powinno się lać olej do starej kosiarki MTD 51 BC z silnikiem brigss&stratton
  • Poziom 14  
    nie wiem w którym miejscu w tej kosiarce spuścić olej nie wiem gdzie się znajduje coś żeby ten stary olej wylać i nowy wlać. I czy można kosiarkę odwrócić do góry nogami lub na boki czy nic się nie stanie wtedy.
  • Poziom 32  
    Oleje do kosiarek to najniższa jakość.
    Kosiarka ma silnik zrobiony najniższym kosztem, dlatego do takiego silnika warto wlać dobry olej zwłaszcza że go tam wchodzi mało.
    Ja wlewam olej firmy Liqui Moly z dodatkiem dwusiarczku molibdenu.
  • Poziom 14  
    ale olej spuściłem od dołu tam gdzie jest jest nóż od kosiarki. Ale gdzie jest wlew oleju żeby napełnić go olejem spowrotem bo jest tylko korek od wlewu paliwa czy mam olej wlać od dołu tam gdzie go spuściłem bo nigdzie nie mogę znajść wlewu oleju. I ile tego oleju nie więcej powinno się wlać ml
  • Poziom 14  
    nikt nie chce pomóc
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    dzieki wielkie u mnie faktycznie jest takie coś tylko kolor czarny:)
  • Poziom 29  
    lukaszek0991 napisał:
    nie wiem w którym miejscu w tej kosiarce spuścić olej n

W kosiarkach z zasady nie zmienia się oleju bo są to silniki z dużym apetytem na oliwkę. Natomiast częsta kontrola stanu i sukcesywne uzupełnianie jest konieczne.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 20  
    Waldemar z Kaszub napisał:

W kosiarkach z zasady nie zmienia się oleju bo są to silniki z dużym apetytem na oliwkę. Natomiast częsta kontrola stanu i sukcesywne uzupełnianie jest konieczne.

Ze swoją rób co chcesz, natomiast innym swoich dziwnych teorii nie proponuj.