Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BCT 1330 Przerobiony-Programowanie 29f800

mars212 13 Apr 2005 09:22 4171 14
    mars212
    Level 18  
    Czy Programował ktoś,lub jest ktoś na bierząco z programowaniem tego typu pamięci? U mnie na Wilemie z przejściówką, zaczyna się programować, ale zawsze gdzieś tam się coś wywali i człości mi nie zaprogramuje.....tzn.Początek jest zaprogramowany, a tak od 40% do 99% postępu zdaży mu się ZONK! Co wy na to?
  • Helpful post
    Max_Maximus
    Level 19  
    ja programuje universal flash programer....ale tym samym programem....też mi to się zdarza gdy zapomnę najpierw wykasować flash........poza tym zawsze przed programowaniem daję wykrywanie układu...gdy nie widzi ...to mocniej dociskam do podstawki...
    mars212
    Level 18  
    .no ja też daję rozpoznanie, potem kassuje i programuję....a może on wcale nie kasuje tej pamięci, bo coś króciutko to leci....jakieś 7s...?
    Max_Maximus
    Level 19  
    czas kasowania zależy od modelu flasha...a próbowałeś po skasowaniu odczytać flash...?
    mars212
    Level 18  
    ...ok udało się zaprogramować flasha, ale nie wiem, co dalej, tuner nie raguje na test point!!!!!Wgrałem flasha genertora m72
    mars212
    Level 18  
    Postaram się opisać jaśniej....wgrałem do flasha bina ze softem dynamita ,żywcem, ten co wgrywa się przez kable... 1MB, a teraz tunerek zachowuje się w następujący sposób: zaświeca się zegar w postaci " --:--"
    ale nie wiem czy jaśniej czy ciemniej, bo już zgłupiałem. Nie reaguje na przyciski, nie ma komunikacjii przez kable, nie reaguje na "K2501" co z tym zrobić, żeby ożyło...?
    piooo
    Level 29  
    weź tutaj zarejestruj się : http://voyager.ehost.pl/BB/index.php ,i poczytaj bardzo dokładnie jeśli Ci zależy , nie zadawaj pytań na tematy , które są w FAQ bo błyskawicznie polecisz do kosza , pozdrawiam
    mars212
    Level 18  
    piooo wrote:
    weź tutaj zarejestruj się : http://voyager.ehost.pl/BB/index.php ,i poczytaj bardzo dokładnie jeśli Ci zależy , nie zadawaj pytań na tematy , które są w FAQ bo błyskawicznie polecisz do kosza , pozdrawiam

Witaj "piooo" W ramach wyjaśnień; starałem się znaleźć kontakt REAL z jakimś użytkownikiem tego forum, jak zresztą mój cel został spełniony. Nie chodzi mi o zaśmiecanie forum, ale takie tematy są w każdym przypadku indywidualne i takie pisanie, że jest "instrukcja na ratowanie" nie przekonują mnie.....apropos; jestem zarejestrowany na "voyager".......Przepraszam, za problem i pozdrawiamm!..Zamykam temat!
    piooo
    Level 29  
    jeśli zamykasz temat to znaczy ,że znalazłeś rozwiązanie , napisz ciekawy jestem , przypadki są indywidualne tu masz rację , są jednak pewne rozwiązania typowe , które w danym przypadku się powtarzają , i to tam jest wszystko napisane , i tysiąc razy powtarzane , dla mnie poprostu źle włożyłeś flasha i nie ma styku , nie mówiąc już ,że może odwrotnie , pozdrawiam
    koko115
    Level 16  
    mars212 masz moze schemat tej przejściówki ktorej uzywasz do zaprogramowania 29f800 ?
    mars212
    Level 18  
    schematu nie mam, ale mam przejściówkę..:D -wolną
    kilerOS
    Level 13  
    Witaj,

O ile ja musze stać się wolniejszy, żeby dostać od Ciebie tą przejściówkę?

Pozdro, KilerOS.

PS. Mam 1330 z flashem 29F400 w obudowie TSOP48. Normalnie programuje go jak tuner z przerobiomym flashem na 29F800?
    mars212
    Level 18  
    Żeby dostać przejściówkę, to sobiee nie zasłużyłeś...co ty myślisz ,ż u mnie się walają po podłodze?? Programuje się samego flasha, na przejściówce programatorem.....np; WILLEM
    A przejściówkę ci moge sprzedać....gg;5785387
    mars212
    Level 18  
    WItam ponownie w celu zamknięcia tematu napiszę jeszcze , że całą winę za problemy wynikające z programowania tej kości ponosił mój willem, który wieszał się dziwnie podczas programowania...wymieniłem mu podstawki i poszło. Pozdrawiam!