Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

elektryka w matizie

jardo16 13 Kwi 2005 09:39 980 2
  • #1 13 Kwi 2005 09:39
    jardo16
    Poziom 9  

Witam.
    Proszę o pomoc. Znajomy podłączał radio w Matizie. Twierdzi że dobrze, ale ja myśle że coś pokręcił bo zmienił wtyczkę na odpowiednią do radia. Radio gra ale nie ma podświetlenia tablicy wskaźników i bije bezpiecznik prawej strony postojówek przód/tył. Nie wnikałem w szczegóły, ale pewnie do mnie zawita. A ja matiza nie znam.
    Z góry dzękuję za pomoc, poradę,
    schemat elektryki.

• #2 13 Kwi 2005 09:56
    jarecki04
    Poziom 25  

Jeżeli po montażu radia wystąpia awaria świate postojowych to z pewnościa źle podączyl przewód od postojówek do podświetlenia radia. Nie każde radio ma opcję podświetlania przy wączeniu świate i wówczas przewód ten nie podlącza się wogle a jak jest to musisz zobaczyć na schemacie radia gdzie go podączyć. Wymontuj radio zaóż bezpiecznik i wącz świata jeżeli jest OK to zobacz na jakim przewodzie pokazuje się napięcie przy wlączaniu światel

• #3 13 Kwi 2005 12:57
    jardo16
    Poziom 9  

jardo16 napisał:
    Witam.
    Proszę o pomoc. Znajomy podłączał radio w Matizie. Twierdzi że dobrze, ale ja myśle że coś pokręcił bo zmienił wtyczkę na odpowiednią do radia. Radio gra ale nie ma podświetlenia tablicy wskaźników i bije bezpiecznik prawej strony postojówek przód/tył. Nie wnikałem w szczegóły, ale pewnie do mnie zawita. A ja matiza nie znam.
    Z góry dzękuję za pomoc, poradę,
    schemat elektryki.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME